Top 10 5V DC LED – Paměťové moduly pro tiskárny

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Yihaifu

#ad

Yihaifu DC-DC LM2596HV Buck Converter 5V-60V až 1,25V-26V Step-down Power 3V / 5V / 12V modul napětí 48V 3V / 5V / 12V regulátor napětí

#ad
Yihaifu #ad - Rozsah výstupního napětí: 1, 25V-26V Continuous nastavitelný. Přenosná a snadná instalace: modul je kompaktní velikost: 50 * 25 * 14 mm pro snadnou přepravu.

Rozsah vstupního napětí: 5 v-60 v maximálně do 55 v kontinuálně. Dodává stabilní proud: 48 v až 3 v / 5 v / 12 v regulátor napětí používá vyhrazený benchmark IC a vysoce přesný odpor proudu může vytvořit stabilní konstantní proud. Použití: modul 5 v-60 v až 1, lithiové nebo olověné baterie, 25 v-26 v je vhodný pro vysoce výkonný LED pohon, nízkonapěťové systémové napájení a regulované napájení. Dodává se s otvory pro šrouby pro snadnou instalaci. Bezpečné použití: lm2596hv s ochranou proti přepólování se dodává modul, ochrana proti přehřátí a zkratu, takže je mnohem bezpečnější obsluha.
ZnačkaYihaifu #ad
VýrobceLHB.Denali #ad
Číslo díluAmzkongnijiwa1721

2. Jectse

#ad

Digitální mikroskopkamera, HD ruční mikroskop s držákem, Elektronický mikroskop, 30 W 1600X USB 5 V DC, pro kontrolu rostlin, mikroskop, vyšetření pokožky a kontrolu tlaku

#ad
Jectse #ad - Jasná kvalita obrazu, vysoké rozlišení, nízká spotřeba energie, vhodné pro menší objekty. S 8 integrovanými led diodami je světelný efekt dobrý. Dobrá kvalita, zkoumání pokožky a může také inspirovat textilie a šperky, lze použít pro inspekci rostlin, sbírky a inspekce kusů, inspekce tisku. Je vyroben z kvalitních materiálů a má dlouhou životnost a praktický. Fotografie a videa je nejlepší volbou pro rozpoznání malých objektů.
ZnačkaJectse #ad
VýrobceJectse #ad
Výška0.87
Délka4.72
Šířka1.38
Číslo díluJectse6925nih07f
ModelkaJectse927pxz6g0o

3. KAKAKE

#ad

Malování #1, profesionální artcraft tracing světelná podložka z plastu, skicování, pro kreslení, A5, DC AC 5 V, KAKAKE LED světelný box-tracer

#ad
KAKAKE #ad - Snadná obsluha: tento světelný box je tenký světelný polštářek. Perfektní pro celou řadu úkolů, ražení, jako jsou šablony, kaligrafie, tetování, šicí projekty, dokreslení, malování na sklo, skicování a kreslení, scrapbooking, 2D animace, prošívání a další.

Dodává se s usb kabelem, lze napájet přes USB. Dotyková tlačítka slouží k zapnutí a vypnutí a k ovládání jasu. Jednoduše podržte dotykový spínač několik sekund, dokud se nedosáhne požadovaného jasu. Lehký a přenosný: díky ultratenkému a lehkému designu si jej můžete vzít všude s sebou. Iroké použití: hladká, nabízí dobré podsvícení pro design, prohlížení fotografií, umělecká tvorba triček, neoslňující oblast, sledování umění, přenos umění atd.

Nastavitelný jas: jas svítidla je nastavitelný. Světlo paušální podložky svítí jasně papírem, aby osvětlilo obraz a usnadnilo se kreslení obrazu. Lze jednoduše zapnout a vypnout připojením k libovolnému USB zdroji, jako je počítač, USB adaptér nebo dokonce powerbanka. Měkké světlo: měkké bílé světlo, žádné bolavé oči po delším používání.
ZnačkaKAKAKE #ad
VýrobceKAKAKE #ad
Číslo díluKAKAKEvb64dzw3y13618-11

4. Garosa

#ad

Teplé bílé světlo 0,6 ~ 3 W DC 5 V žlutá, LED stolní lampa s držákem na psací potřeby Cartoon zvíře šnek stolní lampa vícenásobná funkce USB nabíjení roztomilá lampa na psací stůl pro studenty, děti

#ad
Garosa #ad - Malý a lehký: je malý a lehký, ložnici, obývací pokoj, dětský pokoj, takže jej můžete snadno vzít s sebou. Flexibilní husí krk s dlouhou životností vám umožňuje jednoduše nastavit lampu na psací stůl tak, aby světlo směrovalo tam, kam chcete.

Měkké světlo, ochrana očí: roztomilá stolní lampa má měkké zakrytí světla, celý povrch je osvětlený, světlo je rovnoměrnější a měkčí a učení a práce jsou příjemnější. Tuto bezdrátovou výukovou lampu lze jednoduše napájet pomocí powerbanky, počítače nebo USB nabíjecí přípojky notebooku. Multifunkční led lampa na psací stůl: naše stolní lampa má zabudovanou baterii, ale slouží také jako nouzový zdroj energie pro domácí použití, která zajišťuje nejen každodenní osvětlení, ale také jako držák na tužku.3

360° flexibilní stolní lampa: naše stolní lampa používá flexibilní design hadice, která umožňuje ohnout se v každém úhlu. Vestavěná 400mAh baterie. Pohodlné nabíjení přes usb: naše lampa se dodává s usb kabelem. Vhodné pro obývací pokoj, skládací a přenosný, kempování, kancelář, cestování atd.
ZnačkaGarosa #ad
VýrobceGarosa #ad
Hmotnost0.22
Číslo díluGarosa49ovixa01p313-13

5. Ausla

#ad

červené světlo pro dekoraci, USB DC 5 V, LED štítek, Rolovací LED štítek, programovatelná obrazovka, rozlišení 12 x 72

#ad
Ausla #ad - Design usb-dc 5 v lehký a kompaktní led panel s jednoduchou instalací přes DC 5 V USB síťový zdroj. Iroké použití vhodné pro obchody, reklamní cedule, auta, hotely, koncerty, KTV, restaurace, bary, svatby a další. Dobré ovládání aplikace jednoduše se připojte k telefonu a užívejte si flexibilní programování. Jasné a jasné vyvinuto s vysoce jasným červeným světlem pro vynikající viditelnost ve dne i v noci. Ideální dekorace díky několika režimům je tato programovatelná LED obrazovka perfektní domácí dekoraci.
ZnačkaAusla #ad
VýrobceAusla #ad
Číslo díluAusla5hbcsid2zg
ModelkaAusla5hbcsid2zg

6. FTVOGUE

#ad

FTVOGUE DC 5 V LED stolní lampa 1 W flexibilní stolní lampa s husím krkem na čtení na nočním stolku růžová

#ad
FTVOGUE #ad - Světelný stožár je vyroben z odolného silikonového materiálu, který přesně osvítí váš pohled. Odpíšeme co nejrychleji. Flexibilní lampa na psací stůl s husím krkem – hadici lze volně ohýbat a lze ji nastavit o 360°. Velkorysý držák na tužky s usb výstupem, můžete připojit malý ventilátor nebo nabíjet svůj mobilní telefon.

Dvoustupňová teplota barvy – přiměřený výběr bílého světla/teplého žlutého světla, aby se snížila únava očí. Použití – prosím před použitím nabijte, abyste nastavili jas. Dlouze stiskněte tlačítko smart touch, reakce je citlivá a nezpožďuje se, krátce se znovu dotýkal, dlouhý dotyk, aby se zapnula, krátce se dotkněte předního vypínače lampy, abyste nastavili režim, nastavte síťový spínač na zadní straně zapnutý, můžete plynule nastavit jas, aby splňovala požadavky různých světelných prostředí.

Zákaznický servis – máte-li dotazy k objednávkám / zboží/nebo službám, kontaktujte nás prosím e-mailem. Teplota barvy teplého světla činí 2800 – 3200 k a teplota barvy bílého světla činí 6000 – 6500 K. Vlastnosti -- prstencový design objímky žárovky softlight zajišťuje rovnoměrné osvětlení.
ZnačkaFTVOGUE #ad
VýrobceFTVOGUE #ad
Číslo díluFTVOGUEcv2w7ykzpe6099-12

7. Akynite

#ad

Akynite 48 LED svítidel se 3 barvami barev a 10 jasy, lampička na čtení postele na čelo, USB lampa s husím krkem, flexibilní s kabelem, svorka na stůl, LED lampa na psací stůl, bílá

#ad
Akynite #ad - Umístění ve tmě : toto led světlo můžete najít ve tmě díky modré kontrolce na tlačítku spínače. Upozornění: usb světlo funguje pouze tehdy, mobilní síťové zdroje, když je připojeno napájení, nikoliv v případě přerušení napájení. Použití : usb lampa s labutí halou je ideální jako lampička na čtení na posteli pro děti, lampa na psací stůl, lampa na knihu, lampa na noční stolek, lampa na noční stolek, lampa na tetování, světlo na make-up, lampa na krásu, stolní lampa, lampa na manikúru, lampa na kempování.

Usb upínací světlo s variabilní intenzitou pro tetování/manikúru/make-up, lze nastavit světlo na tři barevné teploty studená bílá / teplá bílá / přirozené světlo a různé intenzity světla 10 % až 100 %. Toto všestranné a pohodlné světlo na čtení nebliká a neoslňuje, aby se zabránilo únavě očí.

48 led, žádné tmavé oblasti, bílé. Pokud stisknete tlačítko spínače po dobu 2 sekund, USB lampa po 1 minutě automaticky zhasne. Led lampa s dc 5 v usb kabel: konstrukce usb konektoru je velmi praktická a praktická a lze ji připojit na notebook, adaptér není součástí dodávky. Kovové rameno je flexibilní, stoly pro kutily, zrcadlové skříně, psací stůl, stojan na noty. Lze jej připojit na noční stolky, takže výšku a směr světla lze flexibilně nastavit, abyste vždy našli ideální polohu. Splňuje různé potřeby osvětlení.
ZnačkaAkynite #ad
VýrobceWarm Lighting Co., Ltd #ad
Výška3.15
Délka5.51
Hmotnost0.73
Šířka4.72
Číslo díluHU-XI-142
ZárukaV rámci 1leté záruky jsou možné nové náhrady nebo vrácení peněz.

8. Hosit

#ad

Leichter Tragbarer LED Light Box Tracer 3 Helligkeitsstufen DC AC 5V Zum Schablonieren, Hosit A3 Tracing Pad

#ad
Hosit #ad - 3 helligkeitsstufen: das artcraft tracing light pad verfügt über 3 einstellbare Helligkeitsstufen, Touch-Tasten zum Ein-/Ausschalten und zur Helligkeitssteuerung, wird mit einem USB-Kabel geliefert und kann über USB mit Strom versorgt werden.

Halten sie einfach den berührungsschalter einige Sekunden lang gedrückt, bis Sie die gewünschte Helligkeit erhalten. Starke praktikabilität: der led-leuchtkasten-tracer eignet sich für eine Vielzahl von Aufgaben wie Schablonieren, Nähprojekte, Zeichnen, Nachzeichnen, 2D-Animation, Kalligrafie, Prägen, Scrapbooking, Quilten und mehr. Ultradünn: das led-kopierbrett ist ein schlankes Lichtpad, das Licht des Zeichenblocks beleuchtet das Bild klar durch das Papier und erleichtert das Nachzeichnen des Bildes.

Leicht und tragbar: das tracing Light Pad hat ein leichtes Design, sodass Sie es überall hin mitnehmen können. Weiches weißes licht: das zeichenpad verwendet weiches weißes Licht, lange Zeit ohne Augenschmerzen.
ZnačkaHosit #ad
VýrobceHosit #ad
Číslo díluHositu30bmzrfxt
ModelkaHositu30bmzrfxt

9. Walfront

#ad

LED lupa pro počítač, telefon, DC 5 V 1A USB mikroskop 50X-500X 2MP digitální mini mobilní mikroskop, endoskop

#ad
Walfront #ad - Pohodlná obsluha: díky kovové platformě je ovládání pohodlné. Jasné vidění: led svítidlo a vysoce kvalitní optická čočka usnadňují jasně vidět. Nastavení zaostření: zvětšení činí 500X digital microscope. Nošení: tento mikroskop na mobil se snadno ovládá a pohodlně se nosí. Velmi rozšířené: tento mini mikroskop se hodí pro průmyslovou zkoušku desek plošných spojů, testování šperků, rozpoznání atd.
ZnačkaWalfront #ad
VýrobceSEAFRONT #ad
Výška3.94
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluSEAFRONTyhzat74gr9
ModelkaSEAFRONTyhzat74gr9

10. Lazmin112

#ad

Stůl pro domácí kancelář, Lazmin Světla pro péči o oči, ložnici, 4,5 W DC 5 V LED lampa na psací stůl

#ad
Lazmin112 #ad - Nabíjecí design, s usb kabelem můžete lampu nabíjet pomocí powerbanky, velmi pohodlně se obsluhuje a šetří energii. Vezměte 18 kusů bílých led žárovek s dlouhou životností, neoslňující, chrání váš zrak. Pomocí dotykového spínače lze tři druhy jasu: nízký, střední a vysoký. Skořepina je vyrobena z kvalitního ABS materiálu, je robustní, vodotěsná a má dlouhou životnost. Se stabilní základnou, protiskluzovou.
ZnačkaLazmin112 #ad
VýrobceLazmin #ad
Výška9.84
Délka9.84
Hmotnost0.62
Šířka3.15
Číslo díluLazmingemh9dt4a3