Top 10 Aeterna Kerzen 3 Tage – Svíčky ve skle

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. DecoLite

#ad

Ozdoba na hrob odolná proti povětrnostním vlivům, s víkem | od Aeterna & profi svíček, tyčový zapalovač – hřbitovní, DecoLite: 12 náhrobních svíček Memoriam č. 6 – svíčky na hrob s dobou hoření 7 dní

#ad
DecoLite #ad - Nejvyšší kvalita náhrobních světel s dobou hoření 7 dní. Jednoduchá manipulace: s naším tyčovým zapalovačem je zapálení svíček jednoduché a bezpečné. Rozměry náhrobních světel: rozměry v/Ø 21, 5 cm. Olejové svíčky se zlatým víkem, 0 / 7, v bílé transparentní nebo červené. Tyto náhrobní svíčky lze postavit přímo a nepotřebují žádnou hrobní lucernu.

S robustním zlatým víkem pro přímé postavení na hřbitově jako dekorace na hrob. Náhrobní svíčky / hřbitovní svíčky mají vysokou kvalitu: náhrobní světla s extra dlouhou dobou hoření 7 dní! Říká se o kompo olejových světlech, když se do voskové hmoty z parafínu přidá podíl oleje minimálně 30 %. Tyto svíčky se obzvláště dobře hodí jako ozdoba na hrob i pro různé příležitosti, jako například u Všech svatých. Aeterna je synonymem pro spolehlivé náhrobní svíčky v nejlepší kvalitě. Díky obsaženému oleji může dojít k barevným rozdílům ve voskové hmotě, což nemá žádný vliv na chování svíčky při hoření a nepředstavuje nedostatek kvality.

Svíčka na náhrobní světlo odolné proti povětrnostním vlivům a vynikající chování při hoření: zlatý kryt chrání plamen, díky němu jsou svíčky na hrob odolné proti povětrnostním vlivům a zajišťuje rovnoměrné hoření hřbitovních svíček. Poskytují útěchu a dáte těm, kdo zůstali v útěchu, s vysoce kvalitními svíčkami na hrob s víkem od Aeterna získáte trvanlivý a spolehlivý produkt. Dodávka s praktickým svíčkovým profesionálním zapalovačem pro snadné zapálení náhrobního světla – kvalita a bezpečnost potvrzena svíčkami s certifikátem RAL.
ZnačkaDecoLite #ad
VýrobceDecoLite #ad
Výška8.27
Délka2.95
Hmotnost15.87
Šířka2.95
ModelkaDL-Bundle-009

2. Aeterna Nr.2

#ad

Balení 20 ks světel na hrob Aeterna č. 2, bílé

#ad
Aeterna Nr.2 #ad - 2 barva. Doba hoření -3 dny. Počet – 20 kusů. Olejové světlo aeterNA č. Výška 98 mm. Průměr 58 mm.
ZnačkaAeterna Nr.2 #ad
VýrobceAeterna #ad
Výška3.86
Délka2.28
Šířka2.28
Číslo díluNr.2weiß

3. Kerzen Junglas

#ad

Náhrobních svíček, smuteční svíčky s nápisem., 3 kusy náhrobních světel, 3dílná sada s nápisem, velikost 21 x 7,5 cm – doba hoření cca 7 dní na náhrobní světlo – 3891 – elegantní pamětní svíčky

#ad
Kerzen Junglas #ad - Přesvědčte se sami! Jednoduchá elegance – ušlechtilá hrobní svíčka s květinovým motivem a nápisem září jednoduchou elegancí a optimálně se hodí jako zvláštní dekorace na hrobě.

Dlouhá doba hoření – naše elegantní a spolehlivé náhrobní světla se zlatým víkem zaručují obzvlášť dlouhou dobu hoření až sedm dní. Vyrobeno v německu – náhrobní svíčky od aeterna jsou vyráběny v Německu a zaručují prvotřídní kvalitu. I při větru a dešti si tak nemusíte dělat starosti. Víko odolné proti dešti – díky dešti odolnému víku je smuteční svíčka vždy perfektně chráněna. Ral značka zboží – pamětní svíčka se značkou kvality ral je kompoziční olejové světlo s 30% podílem oleje a slibuje vždy absolutně rovnoměrné hoření.
ZnačkaKerzen Junglas #ad
VýrobceKerzen Junglas #ad
Číslo dílu3737

4. bolsius

#ad

Kompozice, Smuteční svíčka & Památník Svíčky, Momento, Bolsius Náhrobní světlo, Olejové světlo, Sada 5 kusů, Délka hoření 45 hodin, červené, Čisté hoření, č. 3,, Bez palmového oleje

#ad
bolsius #ad - Perfektní plamen až 45 hodin. Smuteční světlo lze umístit do hrobní lucerny nebo do skleněné náhrobní lampy. Isté hoření. Delší doba hoření.

Tak je vše možné od malého pamětního světla až po extra dlouhou trvalou hořčici. Náhrobní světlo s bílým nebo červeným obalem, s nebo bez víka, v různých velikostech a době hoření – náš sortiment má pro každé místo použití to pravé a lze jej vkusně integrovat do každé dekorace hrobu. Jako všechny naše svíčky jsou i naše náhrobní svíčky vyráběny podle směrnic RAL certifikát pro svíčky. Přírodní a rostlinný vosk. Zde je smuteční svíčka převážně chráněna před deštěm a větrem.
Značkabolsius #ad
VýrobceBOLSIUS #ad
Výška3.74
Délka2.24
Hmotnost0
Šířka2.24
Číslo dílu103320316741
Modelka103320316741
ZárukaŽádné údaje.

5. FVLFIL

#ad

Junglas, sada 3 ks, náhrobní svíčky, 17 x 7,5 cm, náhrobní svíčky, 3857 cca 4 dny hoření na každou hrobovou svíčku s motivem a rčením – smuteční svíčka s fotografií a textem, Svíčky Junglas

#ad
FVLFIL #ad - Made in germany – elegantní hřbitovní svíčky. Pouzdro průhledné s barevným potiskem fotografií a nápisem. Kvalitní náhrobní světlo aeterna podle značky kvality ral se zlatým krytem jako ochrana před počasím, Ø 7, chrání před větrem a deštěm! Extra dlouhá doba hoření cca 7 dní – používat pouze venku! Velikost: výška 21 cm, 5 cm – obsah 3 kusy.
ZnačkaFVLFIL #ad
VýrobceKerzen Junglas- #ad
Výška8.27
Délka2.76
Šířka0.01
Číslo dílu3737
Modelka3737

6. Kimiza

#ad

3dílná sada R-T-H parafínový vosk s 30% podílem oleje – vosková hmota vystačí na dobu hoření 4 dny, Kimiza Úsporná sada, pamětní svíčka

#ad
Kimiza #ad - Výška cca 17 cm -- Ø cca 7, 5 cm. Doba hoření cca 4 dny. Kimiza Úsporná sada svíček na hrob sada 3 ks každý motiv 1x>>>24dílná sada na motiv 6x. Láskyplná pamětní svíčka z parafínu s 30% podílem oleje. Kvalita a bezpečnost potvrzena certifikátem RAL svíčky! .
ZnačkaKimiza #ad
VýrobceAeterna #ad
Výška6.69
Délka2.95
Hmotnost2.98
Šířka2.95
Číslo dílu0
Modelka123

7. Kerzen Junglas

#ad

Doba hoření 7 dní – olejové svíčky s věčným světlem – svíčka na hrob, 3798, 20 kusů svíčky na hrob světlé 20 x 7 cm

#ad
Kerzen Junglas #ad - Náhrobní světlo – svíčka. Výška: 20 cm – šířka: 7 cm. Kvalitní náhrobní světlo s víkem zlaté jako ochrana před povětrnostními vlivy. Balení 20 kusů. Doba hoření: cca 7 dní.
ZnačkaKerzen Junglas #ad
VýrobceKerzen Junglas #ad
Hmotnost1.32
Číslo dílu3798

8. St. Jakobs

#ad

St. Jakobs Náhrobní svíčky č. 3, hřbitovní světlo, lampa na hrob, olejová světla č. 3, náhrobní světlo, olejová světla, bílé a červené, náhrobní uspořádání, náhrobní svíčka, dlouhá doba hoření 40,

#ad
St. Jakobs #ad - Univerzální použití: perfektně vhodné pro použití v náhrobních lampách, hřbitních lucernách, náhrobních svítidlech a jiných náhrobních úpravách. Jednoduchá manipulace: s jasnými pokyny k hoření, jako je jednorázové zapálení knotu a doporučením pro čistou péči o hořlavou hmotu, nabízejí naše náhrobní svíčky jednoduché a uživatelsky příjemné používání.

️️️. ️️️. Odolnost proti povětrnostním vlivům: doba hoření závisí na počasí a může být ovlivněna faktory, jako je vítr, venkovní teplota a sluneční záření. ️️️. Přesto naše náhrobní svíčky nabízejí spolehlivé chování při hoření za různých podmínek.

️️️. Dlouhá doba hoření: s dobou hoření až 60 hodin nabízejí naše svíčky na hrob dlouhotrvající světelný zdroj, který zajišťuje působivou atmosféru. ️️️. Vysoká kvalita: naše náhrobní svíčky jsou vyrobeny z kompozičního oleje a jsou již desetiletí známé svou vysokou kvalitou a spolehlivostí.
ZnačkaSt. Jakobs #ad
VýrobceSt. Jakobs #ad

9. Memoriam

#ad

Memoriam Kompo olejové světlo č. 33, doba hoření 3 dny, 20 kusů, červené, bílé nebo modré

#ad
Memoriam #ad - 3 tagen! inhalt: 20 Stück. 33 memoriam - markenqualität aus dem hause aeterna - qualität und Sicherheit durch RAL Zertifikat Kerzen bestätigt! Höhe: 9, 5 cm, durchmesser: 5, 8 cm. Lgehalt: 30 % durch den Ölgehalt kann es zu Farbunterschieden in der Wachsmasse kommen. Kompositions-Öllicht nr. Dies hat keinen einfluss auf das Brennverhalten der Kerze und ist kein Qualitätsmangel. Extra lange Brenndauer von ca.
ZnačkaMemoriam #ad
VýrobceMemoriam #ad
Hmotnost9.04
Číslo dílu43330

10. St. Jakob´s

#ad

7 dní, St. Jakob´s 20 světel, náhrobní světla, náhrobní lampu, náhrobní svítidlo pro úpravu hrobu, barva: červená a bílá bílá pro hrobní lucernu, 100% čistý olej, náhrobní svíčky, olejová světla

#ad
St. Jakob´s #ad - Tím je zajištěno, že máte k dispozici dostatek svíček pro péči o uspořádání hrobu po delší dobu. 100% čistý olej podle církevních předpisů sv. Přispívají k vytvoření klidné a důstojné atmosféry na hrobě a umožňují přiměřeně ctít zemřelé.

Jakobů: olej, který se používá k výrobě těchto svíček, odpovídá církevním předpisům a je 100% čistý. Dlouhá a spolehlivá doba hoření: olejové svíčky s věčným světlem se vyznačují dlouhou a spolehlivou dobou hoření. Perfektně se hodí do těchto nádob a zajišťují náladové osvětlení hrobu. Toto dodržování liturgických standardů zajišťuje uctivé použití v náboženských kontextech. Použití v náhrobních lucernách a náhrobních lampách: tyto náhrobní svíčky jsou koncipovány speciálně pro použití v hrobních lucernách a náhrobních svítidlech.

Rozsah dodávky: olejové svíčky eewiglicht se dodávají v balení s celkem 20 svíčkami. Prava hrobu: tyto svíčky na hrob jsou ideální pro úpravu hrobu. S dobou hoření až 7 dní si můžete být jisti, že světlo svítí po přiměřenou dobu, aniž byste museli často vyměňovat.
ZnačkaSt. Jakob´s #ad
Číslo dílu19