Top 10 Ausgrabungsset Für Kinder Ab 6 – Vzdělávací vědecké sady

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC Mega Fossil Dig Kit – vykopávka 15 pravých prehistorických fosilií, skvělá exkluzivně v obchodě Amazon, pedagogická hračka, dětská sada fosilií

#ad
National Geographic #ad - Nabízí hodiny vzdělávací zábavy a inspiruje celoživotní lásku k učení! prozkoumejte paleontologii – vykopávání neuvěřitelných pravých fosilií pomocí dodávaných nástrojů: dláto, štětec a lupa. Tato sada je vynikajícím stem dárkem pro chlapce a dívky! 16stránkový návod k učení – tento barevný, podrobný návod k učení ilustruje, jak vznikají fosilie a pomáhá mladým vědcům identifikovat každý objevený exemplář.

Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty. Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe.

Je to perfektní mint aktivita pro děti! plná aktivita učení – tato mega vykopávací sada obsahuje vše, co děti potřebují pro hodiny kopání a učení, včetně vykopávkového kamene plného fosilií, dláta, štětce a lupy!. Vykopejte skutečné fosílie – tyto skutečné fosílie jsou milióny let staré! ! Hledejte žraloky a rejnoky, brachiopody, Mosasaury a další.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.65
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERFOS
ModelkaNGSUPERFOS
ZárukaNo Warranty

2. National Geographic

#ad

NATIONAL GEOGRAPHIC – Velká náplň s drahokamy s 15 pravými drahokamy

#ad
National Geographic #ad - Najděte 15 fascinizujících drahokamů jako pyrit, obsidián, fluorit, křemen, tygří oko, ametyst, aventurin a další. Vše, dlátem, co potřebujete, abyste děti celé hodiny zaměstnali – s vykopávacím blokem, štětcem a lupou. Objevte cenné poklady a nechte své dítě zažít dobrodružství kopání ve skutečném dolu s drahokamy. 16stránková barevná informační kniha ukazuje, jak se tvoří drahokamy a pomáhá mladým vědcům identifikovat kameny.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceDiscover with Dr. Cool #ad
Výška10
Délka7.2
Hmotnost1.61
Šířka2.2
Číslo díluNGSUPERGEM
ModelkaNGSUPERGEM
ZárukaNo Warranty

3. National Geographic

#ad

National Geographic | Sada senzorických experimentů | Senzorický hrací písek Sliz dětská modelína | Drahokamy pro děti | Skvělá interaktivní výuka a hračka pro odbourání stresu | pěstování krystalů

#ad
National Geographic #ad - Pokud nebudete spokojeni, dejte nám vědět, abychom to mohli napravit. Sada pro objevitele se senzorickou stimulací: hračka pro chlapce a dívky obsahuje vodoodpudivý a smyslový modelovací písek, modelovací hmota a sliz.

Sada pro výzkumníky pro trvalé hraní – opakovaně: písková, modelína a sliz jsou opakovaně použitelné a nabízejí každý den zábavu při interaktivním a kreativním hraní. Povzbuzuje přírodovědce děti k vědeckému myšlení: náš podrobný návod na učení je plný zajímavých, vědeckých faktů, díky nimž je tato sada ultimativní senzorickou objevitelskou sadou pro děti. Materiály v této experimentální krabičce nejen skvěle vypadají, ale jsou také fantastické.

Společné hraní: sada vědců obsahuje skvělé experimenty pro děti, které si mohou užívat s přáteli, rodinou nebo spolužáky. Sada pro děti s garantovanou spokojeností: sortiment national geographic mint nabízí dětem přírodní vědy. Sada pro děti je vysoce kvalitní vzdělávací hračka, která dělá spoustu zábavy.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceNational Geographic #ad
Výška3.15
Délka11.81
Hmotnost1.61
Šířka8.66
Číslo díluNGMEGAEARTH
ModelkaNGMEGAEARTH
ZárukaNo warranty provided.

4. National Geographic

#ad

Vědecké sady pro děti 8-12, náhrobních nástrojů a zvětšovací sklo, NATIONAL GEOGRAPHIC Super drahokam vykopávací sada – 10 pravých drahokamů, krystaly

#ad
National Geographic #ad - List obsahuje fascinující fakta o každém drahokamu v pohřební cihly. Podporuje radost objevitelů, inspiruje lásku k pozemské vědě. Začněte sbírat kameny – super vykopávací sada drahokamů je nejzábavnějším vstupem do sbírek hornin.

Kopání s dodávanými nástroji – děti používají nástroje jako opravdoví geologové: nástroj na vykopávání, kartáč na kopání a zvětšovací sklo pro detailní pohled na krásu kamenů. Identifikujte každý předmět – obsažena barevná identifikační karta, děti snadno rozeznají drahokamy ve své nové kolekci. Vysoce kvalitní hračka na učení – jsme hrdí na naše vysoce kvalitní vědecké hračky a nabízíme výjimečný servis pro všechny produkty.

Vykopat 10 pravých drahokamů – tato sada drahokamů obsahuje 10 drahokamů, obsidián sněhové vločky, zelený aventurin, růženín, geod, zelený fluorit, pyrit, které mohou děti vykopat: ametyst, šedý achát, sodalit a tygří oko. Pokud vaše zkušenost není astronomická, informujte nás a my to uděláme lépe.
ZnačkaNational Geographic #ad
VýrobceJMW Sales, Inc. #ad
Výška9.76
Délka6.26
Hmotnost0.99
Šířka2.4
Číslo díluNGGEM10
ModelkaNGGEM10
ZárukaJsme hrdí na to, že vyrábíme výrobky nejvyšší kvality, které jsou podporovány výjimečným servisem.

5. Kosmos

#ad

Pro fanoušky středověku a malé archeology, experimentovací sada s kladivem a dlátem, pro děti od 7 do 10 let, KOSMOS 657994 rytířský poklad, vykopejte třpytivé mince a hrací kameny

#ad
Kosmos #ad - Z odkrytého zubu a přiložené šňůry vzniká skvělý řetízek s dračími zuby a středověká hra dovedností vyzývá dnešní děti.

Eká středověký poklad! malí objevitelé zde vykopávají dvě kovové mince, medailon, různé hrací kameny a dračí zub. Barevný návod vysvětluje nejlepší techniku při vykopávání a prozrazuje napínavé znalosti o rytířích, dracích a práci archeologa. Experimentální sada obsahuje kladivo, dláto a houbičku – jednoduše navlhčete sádru a hned můžete začít hledat poklad. Napínavá zábava při vykopávkách od kosmos pro všechny malé fanoušky rytířů a středověku od 7 let.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Šířka5.12
Číslo dílu657994
Modelka657994
ZárukaZákonná záruka

6. Dan&Darci

#ad

Gemologie, Dan&Darci Velká sada na vykopávání šperků – 15 pravých drahokamů | velká věda, vykopávací hračky, minerály, chlapce a dívky | kameny, hornický dárek pro děti

#ad
Dan&Darci #ad - Vyhledejte informace o každém drahokamu a postupu v nádherně ilustrované 12stránkové brožuře. Podporuje lásku k vědě a krystalografii zábavným a vzrušujícím způsobem. Naše laboratoř bláznivých vědců vyvíjí pouze ty nejlepší produkty pro děti – protože vědí, že sice necháte svůj mozek růst a jste nejrafinovanější v místnosti, když se s nimi budete bavit.

O nás: jsme dan&darci! jak poznáte podle našeho jména, uděláte to však jen tehdy, věříme, že dva jsou lepší než jedna. Vykopávání 15 pravých ušlechtilých kamenů: nechte své dítě cítit se jako skutečný horník, lapis lazuli, který vykopává autentické drahokamy ze skály. Zábavný a vzdělávací dárek pro každý věk: není to často tak, že vědecký projekt je zábavný a zároveň podmanivý, ale tato sada splňuje obojí! fascinuje děti, jakmile je vytáhnou z krabice, a je perfektním projektem MINT.

Obsahuje vše, štětec, zvětšovací sklo, dláto, dřevěné kladivo, aby drahokamy snadno vykopávaly a rozvíjel jim hlubší porozumění. Objevte křišťál, Amazonit a mnoho dalších. Z tohoto důvodu vytváříme vysoce kvalitní hračky a vědecké sady, které jsou zábavné jako také poučné. Sada součástí: velké vykopávací kameny s 15 druhy drahokamů uvnitř, co mladý vědec potřebuje, 12stranný skvělý návod k učení a výuce a malý sáček pro uložení všech drahokamů.
ZnačkaDan&Darci #ad
VýrobceDan&Darci #ad
Číslo díluDD-004

7. Kosmos

#ad

Vykopejte pravé minerály sami, Kosmos 657901 Sada na vykopávání minerálů, experimentální sada pro děti od 7 let na téma geologie, kladivem a dlátem, 5 fascinujících ozdobných kamenů

#ad
Kosmos #ad - Hravý a vzrušující experimentální box od Kosmos pro děti od 7 let. Vykopávejte, vyčistěte, dokumentujte – zde děti pracují jako správní vědci.

Třpytivý křišťál, aventurin, svítící růženín, ametyst a červený jaspis lze odhalit kladivem a dlátem. Tato vykopávací sada nabízí geologii na dotek. Co se skrývá v sádrovém bloku? klapal, kopat, škrábat a divit, jaké vzrušující poklady přírody se v nich skrývají. Zde děti hledají poklad a poznávají pestrý svět minerálů. Obrázkový návod přitom ukazuje krok za krokem, jak se dostanete ke svým pokladům a poskytuje vědět, které stojí za to vědět o minerálech.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.2
Šířka5.12
Číslo dílu657901
Modelka657901
ZárukaZákonná záruka

8. BUKI France

#ad

Vykopávací sada T-Rex, BUKI 439TYR

#ad
BUKI France #ad - Ilustrovaný návod. Vykopejte pomocí kladiva a stehu ze sádrového bloku kostru Tirannosaura a sestavte ji! S náplní sádry pro opětovné vykopání kostry a opětovné vykopání. Od 8 let.
ZnačkaBUKI France #ad
VýrobceBUKI France #ad
Výška8.86
Délka7.48
Hmotnost0.95
Šířka2.36
Číslo dílu439TYR
Modelka439TYR
ZárukaZáruka 1 roky

9. Kosmos

#ad

Kosmos 630447, Vykopávací sada minerály

#ad
Kosmos #ad - Vykopávání jako výzkumník od 7 let. Popis vlastností a výskytu obsažených minerálů. S barevným návodem k vykopávání a tématy vědomostí: co jsou minerály? Jak vznikají? Kde je najdete? Požitek při přinášení: ideální jako dárek k narozeninám nebo pozornost. Zábava s vykopávkami se skvělými minerálními kameny křišťál, aventurin, ametyst, růženín, červený jaspis.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.07
Hmotnost0.02
Šířka5.12
Číslo díluKOS-630447
Modelka630447

10. Kosmos

#ad

Hluboko ukrytá v sádrovém bloku, suvenýr, vykopávky, dárek, pravěk, fosilie, dinosaury, KOSMOS 658021 Experimentální sada T-REX v noci pro děti od 7 let

#ad
Kosmos #ad - Barevný návod přehledně vysvětluje všechny pohyby a obsahuje vzrušující doplňující informace o dinosaurech a fosiliích. S kladivem a dlátem, pracujte jako prvotní výzkumník a následně všechny nálezy správně přiřaďte a postavte. Pro vlastní vykopávání nebo jako progamový bod pro příští dětskou narozeninovou oslavu. Pro děti od 7 let. Skvělá experimentální sada od kosmos. Hluboce ukrytá v sádrovém bloku čeká na objev kostka T-Rex s 11 jednotlivými částmi.
ZnačkaKosmos #ad
VýrobceKOSMOS #ad
Výška2.17
Délka8.27
Hmotnost1.22
Šířka5.12
Číslo dílu658021
Modelka658021
ZárukaZákonná záruka