Top 10 Cast Iron Dutch Oven – Holandské trouby k venkovnímu použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Petromax

#ad

černá, Kotlík Petromax ft6 litinový

#ad
Petromax #ad - Obsah max. Lze v něm připravit pokrmy pro 4 až 8 osob. Díky předem ošetřenému povrchu napuštění není třeba prvotní vypalování a odolný kotlík je možné ihned použít. Cca:7, 1 l obsah víka cca:2, 5 l, obsah hrnce cca:6, 6 l, hmotnost:10, 4 kg. Kotlík petromax ft6 litinový.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad
Výška7.87
Délka12.99
Hmotnost19.8
Šířka0.01
Číslo dílu402410
Modelka402410

2. BURNHARD

#ad

Litinový hrnec na oheň, BURNHARD Dutch Oven Pre-Seasoned, 4 qt 3,8 litru, hrnec na dušení se zvedákem víka bez nohou

#ad
BURNHARD #ad - Díky předseasoned finišování je navíc okamžitě připravena k použití. Speciální extra – díky velkému uchu z ušlechtilé oceli lze dutch oven bez problémů připevnit nad táborákem nebo po vychladnutí přenést do zavazadlového prostoru.

Navíc je ke každému dutch oven přiložen kvalitní nerezový zvedák víka s akátovým dřevěným držadlem, který usnadňuje manipulaci s těžkým přístrojem. Univerzálně použitelný – tvůj nový dutch oven je ideálním příslušenstvím pro dušení a smažení na všech druzích sporáků; ať už elektrický, plyn, v troubě, sklokeramická nebo indukční. Nejlepší výsledky – díky dlouhotrvající akumulaci tepla a rovnoměrnému rozložení se vám každé jídlo podaří bez problémů.

Kvalita po celou dobu – litinové výrobky burnhard podléhají vysokým kontrolám kvality a jsou zárukou dlouholeté radosti z produktu. Nepřilnavý efekt bez povrchové úpravy – díky patině se časem tvořící patině vyvíjí váš Dutch Oven po každém použití stále silnější přírodní nepřilnavé vlastnosti. Ale také na vašem grilu, nad otevřeným topeništěm nebo žhavicím kamenem ji lze velmi dobře použít. Při správné péči vydrží Dutch Oven celý život.
ZnačkaBURNHARD #ad
VýrobceBURNHARD #ad
Výška7.99
Délka10.75
Hmotnost13.23
Šířka10.43
Číslo dílu943322

3. Lodge

#ad

6qt. Lodge Logic Camp Dutch Oven cca 5,7 l

#ad
Lodge #ad - Mezinárodní produkty mají samostatné termy, jsou závislé na pozemních výrobcích, včetně rozměrů, trvanlivých výrobků, labeling nebo instructions. Vyrobeno v USA. Již připravené k použití. S nožkami pro použití při kempování nebo na ohništi. Víko s okrajem lze změnit na grilovací desku.
ZnačkaLodge #ad
VýrobceLodge #ad
Výška7.35
Délka13.4
Hmotnost18
Šířka13.25
Číslo díluZPV-583
ModelkaCamp Dutch Oven With Lid

4. BBQ-Toro

#ad

Hrnec bez nohou | již vypálený – lisovaný procesem PRO3+ | litinový hrnec | pekáč se zvedákem víka, BBQ-Toro Ultimate Dutch Oven s vrstvou PRO3+ | 7,3 litru DO6U

#ad
BBQ-Toro #ad - Ať už se jedná o ohniště, dušit, se kterým můžete všude vařit, je mobilní a flexibilně použitelný. Co je to dutch oven? | těžký, gril nebo táborák, tradiční, smažit, litinový hrnec a přesně vhodné víko, smažit, dušit a péct. Pro3+ | dutch oven řady ultimate byly vypáleny metodou pro3+, která se skládá z celkem tří fází vypálení.

Vlastnosti | víko dutch oven má také nohy. Pokud je otočíte, můžete ji použít jako grilovací pánev nebo servírovací talíř. Následně se jako třetí krok opakuje běžný proces vypalování. Registrovaný postup nabízí některé výhody oproti tradičně vypálené litině a byl vyvinut speciálně v obchodě BBQ-Toro, aby umožnil ještě krásnější zážitek při vaření a grilování z litiny. S průchodem teploměru lze velmi prakticky regulovat teplotu, aniž byste museli zvedat víko. Tímto zvláštním postupem společnost bbq-toro uvedla na evropský trh jedinečné litinové výrobky, které fanouškům litiny nabízí nejen vylepšený zážitek z grilování a vaření, ale také snižuje náklady na čištění a péči.

Postup | stejně jako u našich výrobků "preasoned" je prvním krokem postupu to, že litina je potažena sójovým olejem a vypálena. Následně se litina opět vypálí naším speciálně vyvinutým postupem, aby se vytvořila kvalitnější a robustnější patina. Výhody | patina vzniklá metodou pro3+ činí litinu více náchylnou k rzi a díky vylepšeným nepřilnavým vlastnostem i proti spálenému jídlu.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
Výška3.74
Délka11.61
Šířka11.61
Číslo díluI-1771

5. Petromax

#ad

Hrnce, Hrnec na oheň ft18 z litiny, víko lze použít také jako pánev s nožkami • hrnec na dušení Dutch Oven gril

#ad
Petromax #ad - Petrolejový max oheň hrnec ft18  oheň květináč: 17, garen, 2 litrů kryt inteligentní systém: vorbehan zušlechtěný povrch, okamžitě použitelný bezpečné zavěšení díky einkerbung na ucha 3 nožky 3 nohy na víko Víko jako pánev nebo talíř použitelné jedinečný požitek z vaření: vaření, 7 litrů průměr 43, pečení, 3 litrů hrnec cca 4, 5 cm/25 cm vysoká černé cca 17, Frittieren nebo jedinečný vkus díky konstantní kolem dokola tepla v květináči. Velmi šetrné přípravě všech pokrmy Materiál: litiny Hmotnost: cca 18, 7 kg.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobcePetromax #ad

6. Petromax

#ad

Petromax Hrnec na oheň ft3 – Dutch Oven z litiny na vaření a pečení – s víkem, uchem a rovným dnem – nádobí pro 1 až 3 osoby – 1,6 l

#ad
Petromax #ad - Teplo ze všech stran, nejen v troubě: víko se zvýšeným okrajem lze použít k umístění uhlíků nebo dřevěného uhlí na hrnec – usnadňuje pečení venku.

Okamžitě připraven k použití: povrch hrnce je předem upraven, čímž odpadá první vypalování – vynikající vlastnosti litiny navíc zajišťují efektivní akumulaci tepla. Pro příjemné jídlo samostatně nebo ve dvou: v ohništi ft3 lze připravit celé pokrmy – ideální pro malé kempingové výlety. Provedení bez nohou: díky rovnému dnu lze pekáč obzvlášť dobře umístit na rovný povrch – například je tak na grilovacím roštu blíže zdroji tepla. Promyšlené detaily: díky vedení teploměru lze zkontrolovat teplotu bez zvedání víka – pro snadné sejmutí víka se hodí zvedák víka Petromax.
ZnačkaPetromax #ad
VýrobceRELGV|#Relags #ad
Výška4.72
Délka10.04
Šířka8.66
Číslo dílu402409
Modelka402409

7. BBQ-Toro

#ad

BBQ-Toro Dutch Oven taška na litinový hrnec | úložná taška | černá | taška pro Dutch Oven taška na 6 a 9 QT Dutch Oven

#ad
BBQ-Toro #ad - Vlastnosti | taška je vyrobena z robustního a vodoodpudivého polyesteru. Pro 4, 5 qt dutch oven Ø 31 x v 15 cm - pro 6 qt a 9 qt dutch oven Ø 38 x V 23 cm - pro 12 QT Dutch Oven Ø 43 x V 20 cm.

Kvalita | díky držadlům je taška dutch oven se zesíleným dnem perfektně vhodná pro přepravu, skladování a skladování Vašeho Dutch Oven. Velikost | vyberte si vhodnou tašku. Vynikající | kromě zesíleného dna a robustního materiálu má taška Dutch Oven také komfortní rukojeti pro pohodlné nošení Dutch Ovens. Navíc se uvnitř úložné tašky nacházejí další přihrádky na příslušenství, jako jsou prostředky pro péči. Charakteristika textilu: 100% polyester.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška9.06
Délka14.96
Šířka14.96
Číslo díluDOBAG69

8. Petromax

#ad

Petromax Startovací sada ft9-t dnož s otevřeným hrncem vč. zvedáku víka + tašky + pečující pasty + škrabka

#ad
Petromax #ad - Petromax startovací sada ft9-t dno dýky oven planer Boden vč. Předem upravený povrch seasoned finish nevyžaduje první vypalování a robustní hrnec lze okamžitě použít. Zvedáku víka + tašky + pečující pasty + škrabky. Rozsah dodávky: 1x petromax ft9t plánovací dno + 1x petromax zvedák víka + 1x taška Petromax + 1x pečující pasta 1x škrabka Petromax. Obsah max. Materiál: litina -- osoby: 8 až 14 osob. Cca 9, 0 litru až na horní hranu – obsah víka: cca 2, 5 litru – obsah hrnce: cca 8, 5 litru na horní hranu.
ZnačkaPetromax #ad

9. Petromax

#ad

Petromax Hrnec na oheň ft9 Dutch Oven s nožkami vč. zvedáku víka

#ad
Petromax #ad - Obsah max. Cca 9, 0 litru do horní hrany – obsah víka: cca 2, 5 litru – obsah hrnce: cca 8, 5 litru do horní hrany. Zvedáku víka. Petromax hrnec na oheň ft9 Dutch Oven se stojany vč. Materiál: litina -- osoby: 8 až 14 osob. Předupravený povrch seasoned finish činí první vypalování zbytečné a robustní hrnec na oheň lze okamžitě použít. Rozsah dodávky: 1x petromax ft9 s nožkami + 1x zvedák víka Petromax.
ZnačkaPetromax #ad
Hmotnost25.35

10. BBQ-Toro

#ad

Hrnec bez nožiček | již vypálený – preseasoned | různé velikosti | litinový hrnec | pekáč se zvedákem víka, BBQ-Toro Dutch Oven Premium série | 9,0 litru DO9P

#ad
BBQ-Toro #ad - Jednoduše položte žhavé uhlíky, žhavé uhlíky nebo grilovací brikety na víko a pod hrnec a zážitek Dutch Oven může začít. Ať už se jedná o ohniště, tradiční, je mobilní a flexibilně použitelný. Díky průchodu teploměru lze velmi prakticky kontrolovat teplotu, aniž byste museli zvedat víko.

Co je dutch oven? i těžký, smažit, gril nebo táborák, se kterým lze všude vařit, smažit, litinový hrnec a přesně padnoucí víko, dusit a péct. Dutch oven se tak zavírá ještě lépe. Prémiová série i zvláštností této řady dutch oven je, že vedle kónického okraje víka je také dosedací plocha víka na květináči obroušena. Součástí dodávky je podrobný návod český jazyk nelze zaručit, pokud je po použití nutné opětovné vypálení.

Princip i dutch oven reguluje díky své vysoké hmotnosti litině nerovnoměrné teplo a umožňuje tak rovnoměrné vaření. Již vypálené i dutch oven od bbq-toro jsou již vypálené a lze je okamžitě použít. Pokud jej otočíte, můžete ji použít jako grilovací pánev nebo servírovací talíř. Dodatečné vlastnosti i víko dutch oven má také nohy.
ZnačkaBBQ-Toro #ad
VýrobceBBQ-Toro #ad
Výška11.81
Délka15.75
Hmotnost20.81
Šířka0.01
Číslo díluANICEMOON