Top 10 CO Melder Kohlenmonoxid Melder – Protipožární detektory CO

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hekatron

#ad

Hekatron CO-Alarm KonexXt CO One

#ad
Hekatron #ad - Pro větší pohodlí: upozornění 30 dní před ukončením životnosti; snížená hlasitost při testovacím alarmu. Mohou vzniknout mimo jiné při provozu plynových kamen, krbů, grilů, kamen, pelet, klimatizačních zařízení, otevřených topenišť nebo vodních dýmek.

Poruchy. Rozsah dodávky: 1x hekatron hlásič oxidu uhelnatého vč. Dná výměna baterie: detektor dosahuje díky pevně zabudované 3V lithium-manganové baterii typickou životnost 10 let od prvního uvedení do provozu. Pevně zabudované 3v baterie, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit, rozměry: 112 x 110 x 31, 5 mm. Navíc probíhá optická signalizace prostřednictvím 3 LED v případě alarmu resp.

Flexibilní možnosti montáže: vhodné pro montáž na stěnu montážní materiál součástí dodávky nebo jako stojan na stůl díky integrované funkci stojanu. Nový konext co one od hekatron spolehlivě detekuje oxid uhelnatý a opticky a akusticky upozorňuje při nebezpečných koncentracích CO ve vzduchu. Všechny informace na první pohled: displej ukazuje aktuálně naměřenou koncentraci CO ve vzduchu a stav hlásiče.
ZnačkaHekatron #ad
VýrobceHekatron Vertriebs GmbH #ad
Výška2.76
Délka1.57
Hmotnost0.62
Šířka0.43
Číslo dílu31-6300003-01-01
Modelka31-6300003-01-01

2. Fire Angel

#ad

FireAngel FA6813-EUX10 FA6813 Kohlenmonoxidmelder & Alarm mit austauschbaren Batterien

#ad
Fire Angel #ad - Durch drücken der großen testtaste im falle einer Warnung bei niedrigem Batteriestand wird unsere Schlaf-Easy-Funktion aktiviert, die das Zwitschern bei schwacher Batterie für 8 Stunden zum Schweigen bringt.

Geeignet für häuser in england und Wales, einschließlich Mietobjekte, nicht geeignet für schottische Häuser unter den neuen Vorschriften. Fortschrittlicher elektrochemischer Sensor erkennt gefährliche Mengen an Kohlenmonoxid CO in Ihrem Zuhause und warnt Sie mit einem klaren, lauten Alarm. International products have separate terms, and language of product, are sold from abroad and may differ from local products, age ratings, including fit, labeling or instructions.
ZnačkaFire Angel #ad
VýrobceFireAngel #ad
Výška2.87
Délka4.72
Hmotnost0.31
Šířka1.42
Číslo díluFA6813-EUX10
ModelkaFA6813-EUX10

3. Kidde

#ad

Kidde 5CO LED detektor oxidu uhelnatého s desetiletou životností

#ad
Kidde #ad - Lze namontovat na stěnu nebo použít volně stojící – ideální na dovolenou nebo na cesty. Ivotnost alarmu 10 let, značka Kitemark a označení CE. Průběžné monitorování oxidu uhelnatého s hlasitým alarmem při detekci. Provoz na baterie 3 vyměnitelné AA baterie jsou součástí dodávky.
ZnačkaKidde #ad
VýrobceKidde #ad
Výška2.83
Délka4.96
Hmotnost0.25
Šířka1.38
Číslo dílu5CO
Modelka5CO

4. X-Sense

#ad

CO detektor se špičkovou pamětí, balení 1 ks, má digitální LCD displej, vyměnitelnou baterii, XC01-M, X-Sense Detektor oxidu uhelnatého funguje se základní stanicí SBS50

#ad
X-Sense #ad - Bez pravidelné výměny, která funguje po dobu 5 let, a je tak šetrná k životnímu prostředí. Tímto způsobem můžete detektory flexibilně instalovat a vytvořit svou síť podle potřeby. Co hlásič s vyměnitelnou baterií: co hlásič obsahuje integrovaný senzor figaro-co, který po dobu 10 let spolehlivě a průběžně určuje hodnoty CO.

Aplikace bohatá na funkce: k funkcím aplikace patří hodnoty co v reálném čase, záznam historie zařízení, push oznámení, varování při nízkém stavu baterie, poruchy funkce, graf koncentrace CO, ztlumení, běžní uživatelé atd. Hodnoty co v reálném čase: jakmile hodnoty co dosáhnou 100 ppm, abyste bez čekání na dlouhé reakční doby mohli okamžitě jednat. Když jste na cestách, např. Flexibilní instalace: detektor oxidu uhelnatého lze umístit volně stojící na polici v ložnici, aby bylo možné rychle rozpoznat CO.

Kromě toho lze přístroj připevnit na stěnu pomocí dodaného příslušenství. Při alarmech, poruchách funkce atd. Push oznámení v reálném čase: aplikace x-sense home security nabízí push oznámení v reálném čase, resp. Inteligentní rádiové spojení: jakmile zazní poplašný signál, tak i všechny hlásiče připojené k síti. Základní stanice nastavitelná 100 db a detektor 85 db vytvářejí takový signální tón, spustí se současně jak základní stanice, který zaručuje, že každý v domě může včas reagovat na nebezpečí.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.42
Délka6.3
Šířka2.76
Číslo díluXC01-M
ModelkaXC01-M

5. Kidde

#ad

Life Saver Kohlenmonoxid-Alarm, 2 Stück

#ad
Kidde #ad - Batteriebetrieb. Multifunktionale grüne und rote LEDs. Test-/reset-Taste. Kontinuierliche Überwachung. End-of-life Alarm.
ZnačkaKidde #ad
VýrobceKidde #ad
Číslo dílu5CO
Modelka5CO

6. CPVAN

#ad

CPVAN Hlásič oxidu uhelnatého

#ad
CPVAN #ad - 10letý senzor tento elektrochemický co detektor rozpozná rychle a přesně koncentraci co. M blíže ke zdroji co, dříve spustí alarm a bezpečnější pro celou rodinu. Přenosné a jednoduché po vyjmutí plastového papíru ze 2 alkalických baterií aa a jejich správného vložení se přístroj automaticky zapne.

Pozor: jedná se o detektor oxidu uhelnatého CO, je normální, nikoli o detektor oxidu uhličitého CO2. Nebo jej můžete držet v blízkosti hořících materiálů, zobrazí displej koncentraci CO a vydává akustický alarm. Doporučení k instalaci namontujte tento co plynový detektor na místa, kde může vzniknout co. Kombinovaný 3 v 1 tento detektor co rozpozná nejen koncentraci co, ale také teplotu a vlhkost vzduchu.

Alarm zazní 4krát každých 5 sekund a červené světlo bliká. Kvůli neúplnému spalování kouř obvykle obsahuje oxid uhelnatý. Je certifikován podle en 50291 norma eu pro detektory CO. Může vás kdykoli chránit před otravou oxidem uhelnatým. V pohotovostním režimu bliká zelené světlo každých 60 s pokud jste velmi citliví na světlo, neinstalujte jej do ložnice.
ZnačkaCPVAN #ad
VýrobceCPVAN #ad
Výška2.43
Délka4.16
Hmotnost0.43
Šířka1.07
Číslo díluCOS-X3 plus
ModelkaCOS-X3 plus

7. Smartwares

#ad

Smartwares Kohlenmonoxid melder, 10 Jahre Sensor, mit Display und Testknopf, FGA-13041

#ad
Smartwares #ad - Einfach zu installieren: das notwendige montagematerial ist im lieferumfang enthalten. Display: das display des kohlenmonoxid-detektors zeigt Ihnen die CO-Konzentration PPM an und zeigt mögliche Fehlfunktionen an: Batterien oder Gerät am Ende der Lebensdauer, falsch installiert.

Test-taste: stellen sie sicher, dass ihr gerät ordnungsgemäß funktioniert, indem Sie es regelmäßig testen einmal pro Monat. Sie werden von hellen und akustischen Signalen gewarnt, dass Sie die Batterien wechseln oder Ihr Gerät ersetzen müssen. Der detektor wird durch 3 AA-Batterien betrieben, die im Lieferumfang enthalten sind. Effektiver schutz gegen kohlenmonoxid co: dieser detektor mit einer Reichweite von 20 bis 40 m² verfügt über einen elektrochemischen Sensor, der den CO in der Luft erkennt, auch bei geringer Menge ca.

Stellen sie sicher, dass der Alarm von 85 dB von allen hörbar ist. Installieren sie einen co-detektor pro Etage, in der Nähe Ihrer Verbrennungsgeräte und in der Nähe von Zimmern. 10 jahre sensor: der sensor dieses co-detektors hat eine lebensdauer von 10 jahren. 27 ppm.
ZnačkaSmartwares #ad
VýrobceSmartwares Safety and Lighting GmbH #ad
Výška3.03
Délka1.42
Hmotnost0.26
Šířka4.21
Číslo dílu060558
ModelkaFGA-13051
Záruka2 year manufacturer.

8. X-Sense

#ad

BSI certifikováno podle EN 50291, vyměnitelná baterie, detektor oxidu uhelnatého, CO03D, senzor s životností 10 let, X-Sense CO hlásič s digitálním displejem

#ad
X-Sense #ad - Velká lcd obrazovka a vysoká citlivost: zřetelně zobrazuje hodnoty co v reálném čase v ppm částečky za milion z okolního vzduchu, přičemž každých 10 sekund se provádí aktualizované měření; reaguje na různé prahové hodnoty CO s nejnižším prahem alarmu při 30 PPM a zajišťuje maximální ochranu CO.

Rychle a citlivě: detektor oxidu uhelnatého x-sense je vybaven pokročilým elektrochemickým senzorem CO a výkonnou sadou čipů ST rozpozná okamžitě a přesně nebezpečné hodnoty CO a díky hlasitému alarmu 85 dB vám poskytne co nejdříve varování před nebezpečím CO. Flexibilní a jednoduchá instalace: není nutné žádné kabely a zásuvky, protože náš CO hlásič na baterie je dodáván se šrouby a hmoždinkami do zdi. Záruka kvality: dodává se s celoživotní zákaznickou podporou a dobou odpovědi 24 hodin; schváleno BSI a v souladu se standardem EN 50291.

10 let 24/7 ochrana: poháněn 3 × 1, a konec indikace životnosti vám dá vědět, i při výpadku proudu; při slabé baterii vás upozorní alarm, pokud je třeba vyměnit baterie, 5V AA bateriemi a s životností 10 let nabízí tento hlásič nejlepší ochranu 24/7, kdy je čas přístroj vyměnit. Lze rychle a jednoduše nainstalovat kamkoli chcete.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Výška1.46
Délka4.33
Šířka4.33
Číslo díluCO03D
ModelkaCO03D
ZárukaX-sense Nabízí 60denní záruku vrácení peněz a 5letou záruku pro každý detektor.

9. Kidde

#ad

Kidde 10LLDCO alarm s oxidem uhelnatým digitálním displejem se zapečetěnou baterií, standardní alarm

#ad
Kidde #ad - Záruka výrobce 10 let. 10 let zapečetěná baterie. Digitální displej, který zobrazuje aktuální hodnotu CO od 10 ppm.
ZnačkaKidde #ad
VýrobceKidde #ad
Výška1.57
Délka4.33
Hmotnost0.35
Šířka2.76
Číslo dílu10LLDCO
Modelka10LLDCO

10. X-Sense

#ad

Certifikováno TÜV podle EN 50291, senzor s baterií 10 let a LCD displejem, detektor oxidu uhelnatého, XC04-R, X-Sense CO hlásič se špičkovou hodnotou

#ad
X-Sense #ad - Došlo k chybě. Uložené špičkové hodnoty koncentrace co: lcd displej automaticky zaznamenává a ukládá maximální hodnoty CO, takže alarm spuštěný ve vaší nepřítomnosti lze potvrdit na základě zaznamenané špičkové hodnoty. Figaro co senzor s 10letou životností: tento detektor oxidu uhelnatého s životností až 10 let má integrovaný pokročilý senzor Figaro, který přesněji rozpozná nebezpečné koncentrace CO a tím rychleji reaguje.

Tříbarevný led displej: přístroj má tříbarevný led displej, že je zapnutý, což znamená, který svítí zeleně, červeně nebo žlutě, byl spuštěn alarm, resp. Kompaktní velikost 135 × 63 mm zajišťuje, že přístroj zabere jen málo místa. Volně stojící přístroj s jedinečným designem: tento hlásič oxidu uhelnatého lze volně umístit na psací stůl nebo jinou rovnou podložku, takže nemusíte vrtat žádné otvory ve zdi.

Současně je vydáván dobře slyšitelný signální tón. Při nízkém stavu baterie vás upozorní výstražné hlášení o tom, kdy je nutné baterii z bezpečnostních důvodů vyměnit. Vyměnitelná 5letá baterie: výstražný hlásič je vybaven vyměnitelnou lithiovou baterií, aby byla zajištěna 5letá nepřerušená ochrana.
ZnačkaX-Sense #ad
VýrobceX-Sense #ad
Číslo díluXC04-R