Top 10 Fliegengitter Fenster Magnet – Kování k oknům

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Risareyi

#ad

130 x 240 cm, für Balkon, Wohnzimmer, Schlafzimmer, super strapazierfähig, Schwarz, Risareyi Magnetisches Moskitonetz für Türen aus Fiberglas, Moskitonetz, einfach zu montieren

#ad
Risareyi #ad - Darüber hinaus sind unsere insektenschutz balkontür anpassbar. Dies wird ihren türrahmen oder ihre wände nicht beschädigen. Neu abriebfester Kantenstoff Rautengittermuster. Vollständig gesäumt. Mit zubehÖr -einfache klebemontage, ohne spezielle werkzeuge zu verwenden. Exquisite verarbeitung, Sie können auch leicht moskitonetz tür nach unten nehmen, Abrieb oder Verformung. Fliegengitter balkontür können Moskitos Insekten vom Betreten halten, lassen Sie einen angenehmen Sommer genießen.

Ber risareyi - wir bieten eine vielzahl von größen von magnet fliegengitter terrassentür, in der Hoffnung, Gesundheit und Komfort für jede Familie zu bringen. Automatisch & leise schliessen das mittlere tuch des fliegengitter tür magnet ist mit mehr als 21 paaren von starken und individuellen Magneten ausgestattet, die gut funktionieren und sich sofort wieder schließen, winddichtes Design, freundlich zu Kindern und Haustieren. Außerdem, nachdem sie hindurchgehen, fliegenschutz balkontür hat 6 Paar Schwerkraft Bars in der Unterseite. VerstÄrktes fiberglas- risareyi magnetisch fliegengitternetz besteht aus superfeinem und hochdichtem fiberglass material, frische Luft hereinlassen, Glasfaser ist thermisch beständig, anders als Polyester, reißfest und alterungsbeständig, dimensionsstabilität, langlebig genug für jahrelangen Gebrauch.

Kommt mit hochviskosem klebeband, ohne Bohren, Nägel zum sicheren Aufhängen, Vollrahmen-Klettverschluss, Glastüren usw. Es dauert nur ein paar minuten zu montieren, kann auf glatten und flachen Oberflächen Aluminiumtüren, Fliesentüren, Holztüren, außer der Weißwand, zur Befestigung des Bandes auf einem unebenen Holzrahmen angewendet werden. Reinforced -verstärktes oberes klettbanddesign, vermeiden sie die beschädigung, keine Beschädigung des Türrahmens, das obere klettband verbreitert sich von 2cm auf 9cm für mehr Stabilität, wenn sie nicht in Gebrauch ist.
ZnačkaRisareyi #ad
VýrobceRisareyi #ad
Výška94.49
Délka0.39
Hmotnost1.94
Šířka51.18
Číslo dílu130x240CM/51x94INCH
Modelka130x240CM/51x94INCH

2. jarolift

#ad

JAROLIFT posuvný ochranný rám proti hmyzu

#ad
jarolift #ad - Pro dosažení větší výšky umístěte 2 nebo 3 posuvné rámy nad sebe. Velikost š × v: 75 × 50 cm lze vysunout až do 142 cm, šířka rámu 0, 9 cm. Snadná montáž a demontáž, bez vrtání. Vhodné pro okna s roletami.
Značkajarolift #ad
Výrobcejarolift #ad
Hmotnost4.41
Číslo dílu10050431

3. tesa

#ad

Bílá, tesa muška Comfort Velcro pásek pro okna, 1.3m: 1.5m

#ad
tesa #ad - Mnohostranná ochrana: bílý materiál sítě proti hmyzu poskytuje lehké maskování a má vysokou odolnost vůči UV záření / síť proti hmyzu lze prát na 30 °C a znovu použít.

Vč. Pro karavan nebo sklepní okno. Díky systému easy-on / easy-off s integrovanou přítlačnou a řezací pomůckou se síť proti hmyzu velmi snadno připevňuje a lze ji také beze zbytků sundat. Síť proti hmyzu se pomocí samolepicí pásky bezpečně umístí na vnitřní stranu okenního rámu / moskytiéra s možností přizpůsobení velikosti je nejlépe vhodná např. Snadná aplikace. Moskytiéra comfort od tesa umožňuje dostatečné větrání vnitřních prostor a současně účinně chrání před obtížným hmyzem. Suchého zipu a přítlačné a řezací pomůcky / ochrana proti komárům ze sklolaminátové tkaniny s lehkým maskováním.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška8.27
Délka2.24
Hmotnost0.29
Šířka4.33
Číslo dílu55388-00020-00
Modelka55388-00020-00

4. tesa

#ad

1.2m: 2.4m, bílá, tesa muška Comfort Velcro páska pro okna od podlahy ke stropu

#ad
tesa #ad - Bílá síť proti hmyzu ze skleněné tkaniny nabízí snadné soukromí a vysokou odolnost proti uv záření - hygienická a opakovaně použitelná, samolepicí páska na suchý zip, protože může být prát v pračce do 30 ° C Včetně: 1 tesa Insect Stop COMFORT odpuzující komár pro okna, Lisovací a řezací pomůcka.

Síťka proti hmyzu pro upevnění bez vrtání díky systému snadného zapínání / vypínání s integrovaným lisovacím a řezným pomocníkem - Pásy na suchý zip lze ponechat bez zbytků Samolepicí páska na suchý zip udržuje síť proti komárům bezpečně na vnitřní straně okenního rámu. Jako síť proti komárům pro karavany nebo okna s okny. S moskytiérou tesa insect stop comfort ventilace místností a zároveň ochrana proti nepříjemnému hmyzu - Efektivní síto proti hmyzu pro okna.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška8.27
Délka2.24
Hmotnost0.35
Šířka4.33
Číslo dílu55918-00020-00
Modelka55918-00020-00

5. insektenschutz-rollladen-shop-1000-FeRo

#ad

Hmyzu, Síť na okno proti mouchám, bílý hliník, komárům, optimální pro rolety

#ad
insektenschutz-rollladen-shop-1000-FeRo #ad - Díky našim jedinečným speciálním profilům budete potřebovat vzdálenost pouhé 2 mm. Ideálním místem pro montáž je prostor mezi oknem a roletou. Velmi kvalitní produkt, ze kterého se budete moci těšit dlouhá léta. Extrudované práškově lakované hliníkové profily nejsou žádné podřadné zboží.
Značkainsektenschutz-rollladen-shop-1000-FeRo #ad
VýrobceFeRo #ad

6. ONPIRA

#ad

Síť proti hmyzu ze skelných vláken, ochrana proti hmyzu šířka: 150 cm; barva: šedá;, síť proti mouchám, metrové zboží

#ad
ONPIRA #ad - Rozmanité použití: ideální pro okna a dveře, aby se zabránilo nepříjemnému hmyzu a současně umožnilo cirkulaci vzduchu. Snadná instalace: snadná manipulace a jednoduchá instalace umožňují rychlé a nekomplikované použití. Síť proti mouchám metrové zboží: vysoce kvalitní sklolaminátová síť proti hmyzu jako metrové zboží pro efektivní ochranu proti hmyzu.

Možnosti šířky: vyberte si mezi šířkami od 80 cm do 150 cm, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. Lze individuálně přistřihnout: síť proti hmyzu lze snadno přistřihnout na požadované rozměry, aby se perfektně přizpůsobila oknům a dveřím. Sklolaminátový materiál: síť proti hmyzu ze sklolaminátu nabízí jasný výhled ven, zatímco spolehlivě odpuzuje hmyz.

Efektivní ochrana proti hmyzu: vychutnejte si doma prostředí bez hmyzu, aniž byste se museli vzdát čerstvého vzduchu. Sklolaminát s dlouhou životností: síť proti hmyzu je vyrobena z odolného skelného vlákna, které zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivou ochranu proti hmyzu. 3 barvy v nabídce: k dispozici ve třech atraktivních barvách, abyste mohli síť proti hmyzu harmonicky integrovat do svého obytného prostoru.
ZnačkaONPIRA #ad
VýrobceOnpira #ad
Výška0.04
Délka0
Hmotnost0
Šířka59.06

7. tesa

#ad

Antracitová průhledná, tesa Insect Stop Comfort síť proti hmyzu do okna – ochrana proti hmyzu se suchým zipem – síť proti mouchám bez vrtání balení 2 ks /130 cm x 150 cm

#ad
tesa #ad - Rozsah dodávky: 1 tesa insect stop comfort ochrana proti komárům na okna, samolepicí suchý zip, pomůcka pro přítlak a řezání - velikost: 130 cm x 150 cm - barva: antracitová.

S moskytiérou tesa insect stop comfort vyvětrejte místnosti a současně chraňte před nepříjemným hmyzem – efektivní mřížka proti komárům pro rozměry oken až 1, 30 m × 1, 50 m. Síť proti hmyzu k upevnění bez vrtání díky systému easy-on/Easy-off s integrovanou přítlačnou a řezací pomůckou – proužky suchého zipu lze beze zbytku odstranit. Jako síť proti komárům pro obytné vozy nebo sklepní okna.

Antracitově šedá síť proti hmyzu ze sklolaminátové tkaniny je průhledná a odolná vůči UV záření – hygienická a znovu použitelná, lze ji prát v pračce do 30 °C. Samolepicí lepicí páska na suchý zip drží síť proti hmyzu bezpečně na vnitřní straně okenního rámu – lze přistřihnout, např.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška0.01
Délka220.47
Šířka51.18

8. tesa

#ad

černá, 1.3m: 1.5m, tesa muška Comfort Velcro pásek pro okna

#ad
tesa #ad - Jako síť proti komárům pro karavany nebo okna s okny. Síťka proti hmyzu pro upevnění bez vrtání díky systému snadného zapínání / vypínání s integrovaným lisovacím a řezným pomocníkem - Pásy na suchý zip lze ponechat bez zbytků Samolepicí páska na suchý zip udržuje síť proti komárům bezpečně na vnitřní straně okenního rámu.

Bílá síť proti hmyzu ze skleněné tkaniny nabízí snadné soukromí a vysokou odolnost proti uv záření - hygienická a opakovaně použitelná, protože může být prát v pračce do 30 ° C Včetně: 1 tesa Insect Stop COMFORT odpuzující komár pro okna, samolepicí páska na suchý zip, Lisovací a řezací pomůcka. S moskytiérou tesa insect stop comfort ventilace místností a zároveň ochrana proti nepříjemnému hmyzu - Efektivní síto proti hmyzu pro okna.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška0
Délka59.06
Šířka51.18
Číslo dílu55388-00021-00
Modelka55388-00021-00

9. tesa

#ad

černá, tesa muška Comfort Velcro pásek pro okna od podlahy ke stropu, 1.2m: 2.4m

#ad
tesa #ad - Síťka proti hmyzu pro upevnění bez vrtání díky systému snadného zapínání / vypínání s integrovaným lisovacím a řezným pomocníkem - Pásy na suchý zip lze ponechat bez zbytků Samolepicí páska na suchý zip udržuje síť proti komárům bezpečně na vnitřní straně okenního rámu.

Bílá síť proti hmyzu ze skleněné tkaniny nabízí snadné soukromí a vysokou odolnost proti uv záření - hygienická a opakovaně použitelná, samolepicí páska na suchý zip, protože může být prát v pračce do 30 ° C Včetně: 1 tesa Insect Stop COMFORT odpuzující komár pro okna, Lisovací a řezací pomůcka. S moskytiérou tesa insect stop comfort ventilace místností a zároveň ochrana proti nepříjemnému hmyzu - Efektivní síto proti hmyzu pro okna. Jako síť proti komárům pro karavany nebo okna s okny.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška39.37
Délka47.24
Hmotnost0.37
Šířka39.37
Číslo dílu55918-00021-00
Modelka55918-00021-00

10. tesa

#ad

Tesa muška Comfort Velcro pásek pro okna, antracit čirý, 1.3m: 1.3m

#ad
tesa #ad - Bílá síť proti hmyzu ze skleněné tkaniny nabízí snadné soukromí a vysokou odolnost proti uv záření - hygienická a opakovaně použitelná, protože může být prát v pračce do 30 ° C Včetně: 1 tesa Insect Stop COMFORT odpuzující komár pro okna, samolepicí páska na suchý zip, Lisovací a řezací pomůcka.

Jako síť proti komárům pro karavany nebo okna s okny. S moskytiérou tesa insect stop comfort ventilace místností a zároveň ochrana proti nepříjemnému hmyzu - Efektivní síto proti hmyzu pro okna. Síťka proti hmyzu pro upevnění bez vrtání díky systému snadného zapínání / vypínání s integrovaným lisovacím a řezným pomocníkem - Pásy na suchý zip lze ponechat bez zbytků Samolepicí páska na suchý zip udržuje síť proti komárům bezpečně na vnitřní straně okenního rámu.
Značkatesa #ad
Výrobcetesa #ad
Výška8.27
Délka1.5
Hmotnost0.26
Šířka4.33
Číslo dílu55396-00021-00
Modelka55396-00021-00