Top 10 Funkuhr Mit Netzteil – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Technoline

#ad

Stříbrnočerné, 22,6 × 3 × 18 cm, Rádiem řízené nástěnné hodiny Technoline WS 8005

#ad
Technoline #ad - Display má diagonálu 170 mm a díky tomu je velmi přehledný a údaje na něm lze velmi dobře přečíst i z větší vzdálenosti. Stačí jeden pohled a vy se kromě přesného času přes rádiový signál dozvíte i pokojovou teplotu, datum a aktuální den v týdnu. Ws 8005 jsou rádiově řízené hodiny s ukazatelem teploty. Díky svému pouzdru z plastu jsou tyto hodiny mimořádně lehké.
ZnačkaTechnoline #ad
VýrobceTECHNOLINE #ad
Výška7.09
Délka8.9
Hmotnost0.73
Šířka1.18
Číslo díluWS 8005
ModelkaWS 8005
ZárukaBitte besucht den bereich “allgemeine geschäftsbedingungen” auf unserer hilfeseite für weitere informationen.

2. Hama

#ad

Funkce dospání, indikace teploty a data černý, Budík Hama Funk RC550 senzorem řízená funkce nočního světla

#ad
Hama #ad - Automatická změna času z letního na zimní čas. Cestovní budík s funkcí snooze: k dispozici je oblíbená funkce odloženého buzení a lze jej 4krát spustit v intervalu 5 minut.

Další přednosti: programovatelný čas alarmu, frekvence alarmu se zvyšuje, ukazatel data zobrazuje den/měsíc/den v týdnu. Rozsah dodávky: 1x radiobudík rc 550 s funkcí snooze a rychlostním alarmem, 2 x AA baterie Mignon, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Rádiobudík dcf: digitální displej budíku zobrazuje čas, čas buzení, datum a teplotu. Budík se světlem: oranžové podsvícení se senzorem jasu se ve tmě automaticky aktivuje senzor se zapíná a vypíná.
ZnačkaHama #ad
VýrobceHändisch befüllen #ad
Výška0.98
Délka3.74
Hmotnost0.41
Šířka3.15
Číslo dílu00136296
Modelka00136296

3. TFA Dostmann

#ad

Vč. teploměru, se světlem, TFA Dostmann Bingo 2.0 digitální rádiový budík, černý, obrácený displej, D 95 x Š 41 x V 96 mm, 2 budicí alarmy, datum + den v týdnu, 60.2552.01, rádiové hodiny, bez tikání

#ad
TFA Dostmann #ad - Po prvním alarmu jednoduše stiskněte tlačítko odloženého buzení a alarm se opakuje v pravidelných intervalech. Digitální budík: na displeji se zobrazuje den v týdnu, datum, čas a aktuální pokojová teplota a funkce alarmu.

Volba mezi stoupajícím tónem buzení nebo konstantně hlasitým alarmovým signálem. Vysoká přesnost: vysoká přesnost zobrazení času díky rádiovému přenosu a rádiovému hodinovému mechanismu, takže budík nikdy není nutné přepínat. Funkce snooze: pomocí funkce snooze můžete vstávání ještě trochu odložit. Ukazatel teploty: s vestavěným teplotním čidlem mohou digitální hodiny přesně ukazovat aktuální teplotu v místnosti ve °C.

Pomocí boční značky barev poznáte, zda byl alarm aktivován. Ovládání rádiového budíku se provádí intuitivním ovládáním pomocí tichých tlačítek. Dva časy buzení: s tímto budíkem můžete nastavit dva samostatné alarmy, které jsou díky nočním osvětlení na displeji viditelné i v noci.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.78
Délka3.74
Hmotnost0.49
Šířka1.61
Číslo dílu60.2552.01
Modelka60.2552.01
Záruka2 roky výrobce.

4. EUTUKEY

#ad

Dívky, děti, vhodné pro mládež, noční světlo vždy zapnuté, chlapce, teenagery bílá, EUTUKEY Budík, digitální provoz na baterie, 4 AA baterie vydrží po dobu 1 roku, malé nástěnné hodiny

#ad
EUTUKEY #ad - Ve tmě se hodiny automaticky ztlumí upozornění: Hodinky nelze použít při silném světle. Snadné použití 6 tlačítek a 1 posuvný spínač pro snadné nastavení času, hlasitosti, bodového blikání, alarmu, funkce odloženého buzení a 12/24hodinový režim.

Iroké použití digitální hodiny se hodí pro děti, teenagery, kuchyň, seniory, chlapce, noční stolek, dospělé, ložnice, dekoraci obývacího pokoje, koupelnu, dívky, nástěnné hodiny a kancelář.44 baterie nejsou součástí dodávky. Zobrazení při slabém světle 2 stupně jasu splňují potřeby většiny lidí. Automatické stmívání ve tmě led číslice se ve tmě automaticky ztlumí a po opuštění tmy se vrátí k původnímu jasu.

Můžete jej zavěsit na zeď nebo postavit na psací stůl nebo polici. Ve tmě se hodiny automaticky ztlumí upozornění: Hodinky nelze použít při silném světle. Jas se mění po jedné minutě, není okamžitě vhodný pro lidi. Energeticky úsporný budík digitální provoz na baterie, 4 alkalické AA baterie udržují hodinky nepřetržitě zapnuté asi 1 rok.
ZnačkaEUTUKEY #ad
VýrobceE-TECH #ad
Výška2.56
Délka5.08
Hmotnost0.26
Šířka1.5
Číslo díluEC002-baise
ModelkaDigitaler Wecker

5. TFA Dostmann

#ad

TFA Dostmann Bingo 2.0 digitální rádiový budík s ukazatelem teploty, černý, D 95 x Š 41 x V 96 mm, plast

#ad
TFA Dostmann #ad - Po prvním alarmu jednoduše stiskněte tlačítko odloženého buzení a alarm se opakuje v pravidelných intervalech. Pomocí boční značky barev poznáte, zda byl alarm aktivován. Digitální budík: na displeji se zobrazuje den v týdnu, datum, čas a aktuální pokojová teplota a funkce alarmu.

Ovládání rádiového budíku se provádí intuitivním ovládáním pomocí tichých tlačítek. Funkce snooze: pomocí funkce snooze můžete vstávání ještě trochu odložit. Vysoká přesnost: vysoká přesnost zobrazení času díky rádiovému přenosu a rádiovému hodinovému mechanismu, takže budík nikdy není nutné přepínat.

Volba mezi stoupajícím tónem buzení nebo konstantně hlasitým alarmovým signálem. Ukazatel teploty: s vestavěným teplotním čidlem mohou digitální hodiny přesně ukazovat aktuální teplotu v místnosti ve °C. Dva časy buzení: s tímto budíkem můžete nastavit dva samostatné alarmy, které jsou díky nočním osvětlení na displeji viditelné i v noci.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.78
Délka3.74
Hmotnost0.35
Šířka1.61
Číslo dílu60.2550.01
Modelka60.2550.01

6. SZELAM

#ad

SZELAM Digitální hodiny, budík, budík na noční stolek, stolní, 7,4" LED zrcadlové hodiny s 10 režimy RGB nočního světla, automatické stmívání, 11 barev -- digitální displej, USB-C nabíjecí přípojka

#ad
SZELAM #ad - 5 stupňů hlasitosti. Moderní hodiny mají jedinečný akrylový zrcadlový povrch. Svítidlo zajišťuje pravidelné barvy a dynamické rgb barevné variace, zajišťuje noční osvětlení a propůjčí vaší ložnici fantastickou atmosféru. Dvojité nabíjecí přípojky, usb c + usb a – budík na noční stolek s usb typu c + usb a výstupní přípojkou vám umožní pohodlně nabíjet telefon a další přístroje v noci a vyřešit problémy s nabíjením.

Ideální dárek pro seniory, 5 nastavitelnými stupni jasu. Dostatečně silná, dokud jej nezakážete nebo nestisknete funkci odloženého buzení. Digitální budík od szelam má integrované náladové světlo se 3 dynamickými rgb barvami + 7 pevnými barevnými režimy, ložnice nebo domácí dekorace. Slice displeje můžete měnit v různých barvách a je zde stmívač pro přizpůsobení jasu displeje.

Nabízí vám jiný vizuální zážitek a vy si můžete vybrat svou preferovanou barvu písma. Zrcadlový budík má různé možnosti hlasitosti 55–65–75–85–95 db. Ve vzdálenosti minimálně 20 stop je slyšet konstantní pípání. Budík pokračuje v běhu, mládež, kteří těžce spí. V závislosti na hloubce spánku si můžete vybrat vhodnou hlasitost. Velká velikost čísel je požehnáním pro osoby se zrakovým postižením.
ZnačkaSZELAM #ad
Výška2.36
Délka7.09
Hmotnost0.53
Šířka1.5
ModelkaEN8853-A

7. DollaTek

#ad

Dárek – černá mušle bílá digitální, LED, zobrazení velkého obrazu, elektronické hodiny do ložnice, teplota a vlhkost vzduchu, kuchyně, projekční budík, DollaTek Rádio

#ad
DollaTek #ad - Led displej na velké obrazovce, stupně nastavení jsou: vypnuto, mikrojas, tato funkce se zapne, jas lze nastavit ručně, střední světlo a vysoký jas nebo světelný senzor automatické stmívání, produkt se automaticky přizpůsobí jasu podle okolního světla.

Počet uložených stanic je neomezený a ovládání je jednoduché a pohodlné. Uživatelsky přívětivý design rádia lze nastavit tak, aby se čas automaticky vypnul, doba nastavení činila 5 – 90 minut a rádio lze podle nastavení vypnout. Výrobek používá vysoce výkonné rádiové moduly a rozsah audio frekvencí je FM76MHZ-108MHZ, který může splnit požadavky většiny zemí světa. Hlasitost je nastavitelná od 0 do 15 stupňů. Rádio má funkce pro automatické vyhledávání, automatické zamykání a automatické ukládání.
ZnačkaDollaTek #ad
VýrobceDollaTek #ad
Výška3.74
Délka7.3
Hmotnost0.6
Šířka0.01
Číslo díluELA13914
ModelkaELA13914

8. Atrium

#ad

Digitální quartz, Atrium Rádiobudík, osvětlení s horním vypínačem, růžové zlato A760-17, noční světlo řízené senzorem, zobrazení data a teploty

#ad
Atrium #ad - Nejjednodušší ovládání díky přednímu nastavení – ovládací prvky se nacházejí na přední straně; elegantní design a praktický formát 9, 5 × 8 × 2, 5; provoz na baterie baterie nejsou součástí dodávky. Digitální rádiobudík s intuitivní a jednoduchou obsluhou v hezkém designu; nápadný červený horní spínač pro rychlé zapnutí a vypnutí alarmu.

Kvalitní výrobek německé značky ATRIUM: spolehlivý, praktický a solidní. Formát; teploměr ukazuje vnitřní teplotu ve stupních Celsia nebo Fahrenheita. Přehledně uspořádaný a vysoce kontrastní displej: ukazatel data zobrazuje den a měsíc v číslicích, es, it, ukazatel dne v týdnu lze volitelně zobrazit v němčině nebo 4 dalších jazycích EN, fr, zobrazení času lze přepínat z 12 hodin.

Jako digitální budík je zcela tichý a proto bez tikání. Rádiové hodiny dcf s automatickou změnou na letní nebo zimní čas. Světlé osvětlení lze zapnout stisknutím tlačítka na 5 sekund nebo volitelně senzorem řízené decentní základní osvětlení: inteligentní světelný senzor přitom rozpozná jas v místnosti a automaticky aktivuje ve tmě trvalé decentní podsvícení; čtyřstupňový příjemný budicí tón s funkcí snooze až 4 opakování v 5minutovém taktu. Na 24 hod.
ZnačkaAtrium #ad
VýrobceAtrium #ad
Výška3.15
Délka0.98
Hmotnost0.32
Šířka3.74
Číslo díluA760-17
ModelkaA760-17
ZárukaZáruka 2 roky na hodinový strojek.

9. TFA Dostmann

#ad

Rádiový budík TFA Dostmann 60.2528.01 BINGO

#ad
TFA Dostmann #ad - Rádiové hodiny dcf s automatickým přizpůsobením, hodinky patří k těm nejstabilnějším. Budík s teploměrem umožňuje přesné měření teploty ve vašem domově. Přenos času probíhá přes cesiové atomové hodinky prostřednictvím fyzikálního technologického institutu, Braunschweig. Dostupnost ve dvou barvách:černá a stříbrná.
ZnačkaTFA Dostmann #ad
VýrobceTFA Dostmann #ad
Výška3.46
Délka3.31
Hmotnost0.43
Šířka1.34
Číslo dílu60.2528.02
Modelka60.2528.02
Záruka/.

10. MeesMeek

#ad

Víkend a režim odloženého buzení, provoz na baterie mini budík včetně baterií AAA, teplota, skládací, MeesMeek Cestovní budík digitální malý: 2 stupně světla a hlasitosti, kalendář, 12/24 h

#ad
MeesMeek #ad - Jeden pár baterií aaa vystačí až na 6 měsíců. 2 stupně hlasitosti alarmu a podsvícení: alarm se standardními pípáním. Upozornění: bílé podsvícení trvale nesvítí. Tip: když budík zazní a vy nic neuděláte, vyjde 3 minuty, spí po dobu 7 minut, abyste aktivovali víkendový režim.

Co obdržíte: 1× meesmeek digitální cestovní budík, 2× AAA baterie. Upozornění: pokud indikátor 8888 neustále bliká a hodiny pípou, je rovněž na čase vyměnit baterie. Pomocí spínače na pravé straně budíku můžete nastavit jas podsvícení vysoký jas / slabý. K dispozici je formát času 12 h/24h. Všechna nastavení lze provést během několika minut. Jednoduchým kliknutím na tlačítko snooze se ciferník rozsvítí na 5 sekund, takže je dobře čitelný i ve tmě nebo v noci. 2 stupně hlasitosti alarmu pro splnění vašich různých potřeb 70db/85db.

Malé a lehké základní hodiny na noční stolek: tento černý skládací cestovní budík je vyroben z kvalitního abs materiálu. Díky modernímu a minimalistickému vzhledu jsou vhodné do ložnice, 9 cm z něj dělá přenosný budík, ložnice, obývacího pokoje, děti, kanceláře, mládež, psací stůl nebo v kabelce na cestách. Snadno ovladatelné multifunkční digitální hodinky: 9 cm velký, jasný, lcd displej šetrný k očím zobrazuje čas, kalendářní datum, čas buzení, den v týdnu a pokojovou teplotu °F / ℃. Kapesní formát 10, studenty a děti.
ZnačkaMeesMeek #ad
VýrobceMeesMeek #ad
Výška3.17
Délka4
Hmotnost0.24
Šířka1.5
Číslo dílu6201
Modelka6201