Top 10 NICI Kissen rechteckig – Polštáře a podušky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NICI

#ad

Miminka a milovníky mazlíčků – ideální na doma, NICI 45740 Mazlivý polštář pes Husky Swante 43 x 25 cm – roztomilý plyšový polštář s motivem psa pro chlapce, dívky, do školky nebo na cesty

#ad
NICI #ad - Tučňák a sněhová sova jako zimní klasika jsou součástí dodávky, k tomu se připojují mrož a husky. Nici kvalita: nici plyšová zvířátka zajišťují již více než 30 let zářivé oči kojenců a dětí.

Hebce měkký: tyrkysově bílý látkový polštář ukazuje husky swante v zimním prostředí. S těmito společníky bude zima napínavým zážitkem. Nici zimní kolekce: nici zimní plyšová zvířátka nadchnou velké i malé. Doplňte také celou zimní rodinu série NICI. Tulný: obdélníkový polštář je ideálním dětským polštářem a polštářem pro milovníky plyšových zvířátek! Díky praktické velikosti si můžete měkký polštář vzít všude s sebou – tak se můžete během spánku mazlit všude.

Náročné výšivky, které vyčnívají z polštáře, vysoce kvalitní potisk a 3D ušní uši, dělají z mazlícího polštáře nezbytnost pro fanoušky psů. Ideální dárek pro miminka a malé děti: ideální dárek k narození, k narozeninám nebo k Vánocům.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost0.68
Šířka9.84
Číslo dílu45740
Modelka45740
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

2. NICI

#ad

43 x 25 cm, chlapce a miminka – obdélníkový látkový polštář pro mazlení a spaní, NICI Mazlící polštář na spaní ovčí čepice Jolala – flaušový polštář na mazlíčky ovce pro dívky, 1 kus 1 ks v balení

#ad
NICI #ad - Ideální dárek pro miminka, děti a milovníky sladkých zvířátek: Perfektní dárek k narozeninám, ke křtinám nebo jen tak někdy. Nová hebká ovečka jolala pokračuje v úspěšné řadě čepic.

Doplňte také celou rodinu série NICI. Plyšová zvířátka nici se postarají o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Spací čepice: sladké sny s novou spací čepicí s ovečkou Jolala. Díky super hebkému materiálu z plyšového materiálu niCI a roztomilému motivu s čepicí Jolala je polštář skvělou pomůckou pro usínání. Vyšívaná čepice na spaní informuje i děti, že je čas usnout.

Láskyplný: sladká ovečka jolala si ulehčila na hebkém obláčku a nachází se již v zemi snů. Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči pro miminka a děti. Tulně měkký: plyšový polštář z kvalitního plyšového materiálu nici je perfektní na postel, pohovku a cestování.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška9.84
Délka4.72
Hmotnost0.71
Šířka16.93
Číslo dílu48294
Modelka48294
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

3. NICI

#ad

NICI 46728 Polštář pro mazlíčky Drak Eldor 43 x 25 cm – hebký polštář pro dívky, chlapce a miminka – flaušový polštář z plyšové zvířátka – polštář NICI – útulný NICI polštář, červená/černá

#ad
NICI #ad - Plyšová zvířátka nici zajišťují mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Perfektní dárek k narozeninám, pro nejmilejší, ke křtinám nebo prostě tak. Sladký dárek: pro děti, k narození, dospělé a fanoušky plyšových zvířat.

Podle dragonia: skvělí draci eldor a ivar se stanou hvězdami v novém dračím světě NICI. Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči kojenců a dětí. Do křídel eldors jsou zapracovány prvky z umělé kůže a jeho ocas vyčnívá za polštář jako skvělý 3D prvek! Pinavé: roztomilý eldor hledá nového majitele, kterému může ukázat, jak se rád mazlí.

Tulně měkký: super měkký plyšový polštář je perfektní na postel, pohovku i na cesty a je obzvlášť láskyplně navržený. Svým zamilováním do detailů si jistě podmaníte srdce všech velkých i malých chlapců.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška4.92
Délka9.65
Hmotnost0.68
Šířka16.54
Číslo dílu46728
Modelka46728
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

4. NICI

#ad

Skvělý nápad na dárek, zboží pro fanoušky fotbalu s logem FCB pro děti a dospělé, 49080, červený, NICI Polštář FC BAYERN MÜNCHEN Medvěd Berni 43 x 25 cm – obdélníkový hebký polštář z měkkého plyše

#ad
NICI #ad - Ideální jako dárek: ať už k narozeninám, jako talisman pro štěstí nebo pozornost – rozmanitost kolekce NICI kolem klubového maskota Medvěda Berni vykouzlí úsměv na tváři velkým i malým dětem.

Nici zelené: výrobky z kolekce nici fc bayern mÜnchen přispívají svými plyšovými a plnivy k trvalému zlepšení zacházení se zdroji při výrobě dětských hraček. Medvěd jižního: vždy s sebou ze hry, v autě a do kanceláře, doprovází fotbalové přátele medvěda Berni na další zápas, jako plyšové zvířátko v posteli a dětském pokoji nebo jako hrací skříňka v kočárku.

Sportovní polštář: hrdě se šklebící medvěd berni ozdobí jako aplikace s plyšovými 3D ušima přední stranu hebkého polštáře a je tak skutečným poutačem pozornosti na posteli nebo pohovce. Rozsah dodávky: 1 x polštář fc bayern mÜnchen medvěd berni 43 x 25 cm, obdélníkový polštář s maskotem ze super hebkého plyše, navržený NICI v Německu.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška9.84
Délka5.12
Hmotnost0.77
Šířka16.93
Číslo dílu49080
Modelka49080
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

5. NICI

#ad

NICI Plyšový polštář motýl – flaušový polštář pro mazlíčky motýl pro dívky, 43 x 25 cm, 1 kus 1 balení, chlapce a miminka – obdélníkový látkový polštář se zvířetem

#ad
NICI #ad - Plyšová zvířátka nici se postarají o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Ideální dárek pro miminka, děti a milovníky sladkých zvířátek: Perfektní dárek k narozeninám, ke křtinám nebo jen tak někdy.

Na růžovém pozadí ukazuje roztomilý třepetající se motýl. Nici plyšová zvířata: již více než 30 let zajišťuje nici zářivé oči pro miminka a děti. Hello spring: nová kolekce spring/summer od nICI nadchne oživením silných a úspěšných postav motýla a šneka. Zvláštním prvkem jsou výšivky bohaté na detaily.

Doplňte také celou rodinu série NICI. Stylové: zadní strana měkkého látkového polštáře je vhodná pro roztomilý motýl s puntíkovaným vzorem. Díky barevnému a detailnímu designu bude polštář skutečně poutat pozornost. Tulně měkký: plyšový polštář z kvalitního plyšového materiálu nici je perfektní na postel, pohovku a cestování.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost0.69
Šířka16.93
Číslo dílu47942
Modelka47942
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

6. NICI

#ad

1 kus balení 1 ks, NICI 40112.0 polštář, polštář na velvyslanectví, plyš, dětský polštář

#ad
NICI #ad - S nici vám bude darovat ještě více radosti! To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Designed in germany. Nici postará se o mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály. Jednorožec Theodor & Friends. Nejvyšší kvalita a jedinečný design.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI #ad
Výška0.04
Délka16.93
Hmotnost0.56
Šířka9.84
Číslo dílu40112.0
Modelka40112.0
Záruka2 roky při správném ošetření

7. NICI

#ad

Béžový, NICI Polštář Faultier Wave Dave obdélníkový 43 x 25 cm – flaušový polštář pro mazlíčky lenochod obdélníkový polštář z látkového zvířátka, 48574

#ad
NICI #ad - To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Jak se to pro lenochod právě patří! tak se k němu připojte a zdržte se s ním trochu zdřímnout. Pro naše plyšová zvířátka a dárkové zboží používáme výhradně kvalitní materiály.

Ideální dárek pro všechny milovníky plyšových zvířat. Zadní strana je v jednoduché zelené. Na přední straně obdélníkového plyšového polštáře leží nici faultier wave dave pohodlně na polštáři a říká před sebou. Na přední straně obdélníkového plyšového polštáře leží nici faultier wave dave pohodlně na polštáři a dříná před sebou.

Zadní strana je provedena v jednoduché zelené. Nici zajišťuje mazlení a vykouzlí každému úsměv na tváři. S nici vám bude darovat ještě více radosti! hebce měkké - vyrobeno ze super měkkého plyše NICI v nejlepší kvalitě NICI. Jak se to pro lenochod právě patří! tak se k němu připojte a zdržte se s ním trochu zdřímnout.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška0
Délka16.93
Hmotnost0.68
Šířka9.84
Číslo dílu48574
Modelka48574
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

8. NICI

#ad

NICI Polštář Star Bringer & Moon Keeper 43 x 25 cm – obdélníkový hebký polštář s roztomilým motivem jednorožce, 48637, dekorační polštář pro děti a dospělé, barevný, skvělý nápad na dárek

#ad
NICI #ad - Ideální jako dárek: ať už k narozeninám nebo jako roztomilý suvenýr – noví jednorožci od NICI nadchnou svým rozkošným metalickým vzhledem při zachování nadýchanosti.

Nádherný polštář: duo moon keeper a star bringer zdobí jako roztomilá plyšová aplikace přední stranu hebkého polštáře a vyzývá ke snění a mazlení. Rozsah dodávky: 1 x polštář star bringer & moon keeper 43 x 25 cm, obdélníkový dekorační polštář ze super měkkého plyše, design NICI v Německu. Nici zelené: nové postavy světa theodor & friends přispívají svými plyšovými a plnivy k trvalému zlepšení zacházení se zdroji při výrobě dětských hraček. Magické sny: s magickými a jiskřivými duhovými akcenty udělají jednorožci Moon Keeper & Star Bringer a mraky měkká ovce Somna kouzelné sny malým a velkým fanouškům jednorožce.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška9.84
Délka4.92
Šířka16.93
Číslo dílu48637
Modelka48637
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

9. NICI

#ad

Polštář ovce Jolly Juicy obdélníkový 43x25cm, NICI 40869, Jolly sekání

#ad
NICI #ad - S nici přináší darování ještě více radosti! To znamená nici – každý jednotlivý produkt je navržen s láskou. Nici zajišťuje příjemné štěstí a vykouzlí každému úsměv na tváři. Pro naše plyšová zvířata a dárkové výrobky používáme výhradně kvalitní materiály.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI #ad
Výška16.54
Délka5.12
Hmotnost0.53
Šířka9.65
Číslo dílu40869
Modelka40869
Záruka2 roky záruka při správném ošetření

10. NICI

#ad

Beige, NICI 43491 Kissen Faultier Wave Dave rechteckig 43x25cm– Flauschiges Kuscheltierkissen Faultier-rechteckiges Stofftierkissen

#ad
NICI #ad - Mit seinen wuscheligen Haaren und der entspannten Lebenseinstellung wird er Klein und Groß begeistern. Ca. 43x25cm. Wave dave der surfer unter den faultieren verkörpert Gemütlichkeit und Positivität.

Nici qualität: nici kuscheltiere sorgen seit über 30 Jahren für strahlende Baby- und Kinderaugen. Wie es sich für ein faultier eben gehört! Also mach mit und halte mit ihm zusammen ein kleines Schläfchen. Auf der vorderseite des rechteckigen plüsch-kissens liegt nici faultier wave dave gemütlich auf einem Kissen und döst vor sich hin. Die rückseite ist in schlichtem Grün gehalten.
ZnačkaNICI #ad
VýrobceNICI GmbH #ad
Výška9.84
Délka4.92
Hmotnost0.68
Šířka17.13
Číslo dílu43491
Modelka43491
Záruka2 Jahre Garantie bei sachgemäßer Behandlung