Top 10 Profi Dartpfeile mit Kunststoffspitze – Softové šipky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. BLESION

#ad

18 gramů, sada šípů, BLESION Šipky s plastovým hrotem pro elektronický terč na šipky 9 kusů Soft Darts, profesionální měkké šipky

#ad
BLESION #ad - Precizně střižené letky šipek jsou trvanlivé a nerozbitné a zaručují perfektní rovnováhu a stabilitu. Snažíme se vyvíjet šipky nejvyšší kvality pro všechny, kteří mají rádi šipky. Individuální konfigurace šipek : nabízíme různé druhy těl, abyste si mohli vytvořit individuální nastavení příslušenství a objevit perfektní kombinaci pro váš styl.

Dárky zdarma: včetně 50 dalších tipů s dlouhou životností, 2 chrániče letek, které se snadno nepoškodí. Kromě toho vám zdarma poskytneme 9 letek, víceúčelový nástroj pro šipky s plastovým hrotem a upevňovací nástroj s O-kroužkem. Pokud máte nějaké rady nebo dotazy, kontaktujte nás prosím. Speciálně navržené letky: tyto šipky s plastovým hrotem jsou ozdobeny třemi symboly mořských živočichů, suchozemských zvířat a nebeských bytostí, aby vám poskytly jedinečný zážitek ze hry šipek.

Speciálně na míru pro šipky. Objevte perfektní těsto na šipky mezi našimi třemi možnostmi, rychlosti a vyvážení šipek, aby hráči mohli mít šipku, přesnosti, šité na míru právě pro vás. Násadky šipek jsou vybaveny 20 o-kroužky, aby se zabránilo ztrátě letek šipkami při házení. Odpovíme vám do 24 hodin. Nakupujte s absolutní důvěrou: tato sada šipek s měkkým hrotem je přesná a praktická pro profesionální použití.
ZnačkaBLESION #ad
VýrobceBLESION #ad
Číslo díluRN01

2. RED DRAGON

#ad

RED DRAGON Peter Wright Snakebite Mamba Soft-Tip – 18 g – 90% wolframové ocelové šipky s letky Snakebite, Checkout Card, násadky

#ad
RED DRAGON #ad - Red dragon nitroTech dříky. Snakebite mamba softip jsou k dispozici v hmotnosti 16 g, 18 g a 20 g. Sada 3 x 16 g hmotnost sudu, celková hmotnost 18 g – 90 % prémiová kvalita Red Dragon Softip tungsten šipky. Nejzajímavější hráč na světě. Red dragon Snakebite hardcore letky.
ZnačkaRED DRAGON #ad
VýrobceRED DRAGON #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluARDD1829

3. CyeeLife

#ad

CyeeLife 18g Tungsten Soft Dart Barrels 90% ZG05 stříbro

#ad
CyeeLife #ad - Profesionální 90% wolframové měkké šipky pro kluby a hobby hráče v různých designech a hmotnostech. Pokud se vyskytnou problémy s výrobkem nebo kvalita nesplňuje vaše očekávání, informujte nás prosím e-mailem. Ozveme se vám do 24 hodin, abychom vše vyřešili k vaší spokojenosti. Pod cyeelife najdete u amazonu další profesionální produkty z oblasti šipek. Pro všechny, kteří chtějí své šipky individuálně sestavit nebo jen potřebují nová tělíčka. Rozsah dodávky: 3 sudy bez dalšího příslušenství.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad

4. Turnart

#ad

20 gumovými kroužky, sada nářadí pro elektronický terč na šipky zlatý, Turnart Šipky s plastovým hrotem, 9 kusů, 9 PC vln, 27 letů, 18 gramů s 50 dalšími hroty

#ad
Turnart #ad - Vybavili jsme také 18 sad ve 3 různých barvách a 2 druhy materiálu poutka. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, kteří mají rádi šipky. U turnart je zákazník první: turnart dělá to nejlepší pro naše zákazníky, pokud vás naše šipky nespokojí. Upřímně však doufáme, nejen u našich produktů, ale také v zákaznickém servisu.

9 kusů 43 mm hliníkových držáků ve 2 barvách vhodných k barelu šipek, že většina z nás letky ráda mění, proto jsme do ní vložili 27 kusů letek. Součástí dodávky šipek: abychom vám mohli nabídnout to nejlepší, jakým se používá příslušenství pro šipky atd. Nejtenčí a nejlehčí design se nachází uprostřed hlavně, že při dotyku šipky dobře padnou do ruky. Omlouváme se, jsme tu pro Vás kdykoliv. Celý box je vyroben z černé pu kůže, který je ideální jako dárek, pokud chcete šípy poslat svým přátelům nebo jednoduše sami obdarovat.

Vysoce kvalitní dárkové pouzdro: tato sada šipek je zabalena v báječném dárkovém pouzdře, je příjemný na dotek a vypadá báječně. Kromě toho jsme přizpůsobili modrou s luxusně vypadajícím zlatým papírem na povrchu, které je uvnitř skromné a zároveň nabízí spoustu místa pro uložení. Přední a zadní strana šipek jsou rýhované drážky, aby zprostředkovaly pocit, což zvyšuje pocit uchopení a udržuje šipky v rovnováze. Snažíme se navrhovat ty nejlepší šipky pro všechny, že nám můžete v případě dotazů předložit návrhy.
ZnačkaTurnart #ad
VýrobceTurnart #ad
Číslo díluTN02
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. Borussia Dortmund

#ad

Borussia Dortmund Unisex Bvb-dartpile med opbevaringsboks šipky, černá/žlutá, jednotná velikost EU

#ad
Borussia Dortmund #ad - Vysoce kvalitní materiál: naše šipky borussia dortmund jsou vyrobeny z kovu a PVC, ocelové šipky/tyče: L: 52 mm, průměr: 8 mm, 18 g / stopky: L: 43 mm, 2 g.

Zeig flagge: s těmito černě žlutými šipkami ukážete svou souvislost s městem a týmem. 100% originál: tyto šipky bvb s úložným boxem jsou oficiálním zbožím pro fanoušky Borussia Dortmund; to poznáte také na logu BVB, box se třemi šipkami a šesti lety na šipky. Krásný styl: vzhled vypadá skvěle a skvěle se hodí do vašeho života. Bvb volný čas: ukažte všem, že do tvých žil proudí černo-žlutá krev; každý by měl vědět, pro koho vaše srdce bije.
ZnačkaBorussia Dortmund #ad
VýrobceBVBMH #ad
Číslo dílu19332000
Modelka19332000
Zárukažádné

6. Target Darts

#ad

Target Darts Vapor 8 černá zelená 18G sada šipek

#ad
Target Darts #ad - Nově vynalezeno a nově definováno – Černá vapor 8 má axiální řezy a byla potažena černým nitridem titanu, aby se tak postarala o lepší přilnavost a ochranu před barely.

Rozsah dodávky – 3 × šipky na šipky, 3 × vapor8 black vision. Kvalitní příslušenství pro šipky – šipky se dodávají s černými špičkami Pixel Soft Tip, násadkami Target Pro Grip, Vision Ultra Flights a taškou na šipky. Ultra flights, 3 × černé, 3 × 26 mm černý pixel soft tip. Target darts o krok dále – s ohledem na hráče šipek byla vytvořena profesionálně zpracovaná 80% wolframová sada šipek – zelená verze 18 g. Dynamický precizně vyfrézovaný sud – zvýrazněn živě barevným prstencovým úsekem, který této řadě dává nápadné poznání.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška0.79
Délka8.27
Hmotnost0.22
Šířka5.12
Číslo dílu100446
Modelka100446

7. Target Darts

#ad

Target Darts Raymond van Barneveld RVB 80 černá 20G 80% wolframová sada šipek

#ad
Target Darts #ad - Vysoce kvalitní wolfram – barrel je zvýrazněn živými kroužkovými úseky v RVB oranžové, které zajišťují, že se šipka odlišuje od ostatních. Tyto šipky jsou vhodné pro profesionální použití nebo také jako perfektní dárek k narozeninám nebo Vánocům, pro milovníky šipek a nadšence.

Rozsah dodávky – 3 × šipky na šipky, 3 × rvb letky, 3 × měkké tipy, 3 × černé násadky pro grip, 1 × pouzdro na šipky. Doporučeno 5x mistrem světa raymond van barneveld – jsme rádi, že představíme Barneyho bezchybně vytvořenou černou sadu šipek RVB 80 % wolframových šipek. Erné šipky rvb 80 20 gramů – tento sud sestávající z 80% wolframu se vyznačuje detailními, radiálními drážkami, které jsou potaženy černou nitridovou vrstvou titanu, která nabízí lepší přilnavost a ochranu proti barelům.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Číslo dílu100154
Modelka100154

8. Target Darts

#ad

Dartpfeile Silber, Blau und Pink, Target Darts Orb 12 80% Wolfram Softdarts-Set 22gr

#ad
Target Darts #ad - Lieferumfang - 3x dart barrels, 3x no. Target darts step beyond - orb reihe - speziell für Dartspieler entwickelt, ein professionell gefertigtes 80% Wolfram Softdarts-Set - Orb 12 22 Gramm-Version.

Lebendiges und stilvolles design - vervollständigt mit blauen Target Pro Grip-Schäften und dem lebhaften Orb Ultra Flight in auffälligem Hellrosa und Blau. Orb darts-set - der orb zeichnet sich durch seine ausgewogenheit und sein Design aus. 6 flights im orb design, 3x schwarze Pixel Spitzen, 3x blaue Pro Grip Schäfte, 1x Dart Brieftasche. Präzisionsgefrästes barrel- 54 mm barrell-länge, die perfekte Ausgewogenheit, 6, 8 mm barrel-durchmesser die Barrel bestehen aus modernen radialen Rillen und durchgehend elektrisch blauen Farbstreifen, Grip und Flugfähigkeit in Verbindung mit einem markanten Design bieten.

Die reihe umfasst eine große vielfalt an Barrelformen, -gewichten und -designs, die für alle Wurfarten und Techniken geeignet sind.
ZnačkaTarget Darts #ad
VýrobceTarget Darts #ad
Výška0.79
Délka7.48
Šířka3.94
Číslo dílu210071
Modelka210071

9. CyeeLife

#ad

CyeeLife Dartpfeile mit Kunststoffspitze,12 Stück Soft Dartpfeile Set für Elektronische Dartscheibe,mit 16 zusätzlichen Flights,100 Kunststoff Dartspitzen Zum Austauschen,2 Flightprotektor

#ad
CyeeLife #ad - Tolles paketangebot:12 stück dartpfeile, 16 zusätzliche Flights 4 unterschiedlichen Motive, 12 Aluminium Darts Schäfte, 100 Kunststoff Dartspitzen und 2 Flightschutz. Wir sind bestrebt, die Darts mögen. Zufriedener service:wir haben immer qualität als erste Überlegung, jedes teil von professional dartpfeile mit kunststoffspitze wurde einer strengen qualitätskontrolle unterzogen.

Professionelles design: cyeelife dart wurden sorgsam und mit blick auf den wahren Dart Enthusiasten entworfen. Die darts pfeile set werden aus hoch-qualitativem mit Messing umrahmten Stahlrohren gefertigt. Erstklassige konstruktion: unsere ausbalancierten darts Pfeile Barrels wiegen 16g, ein komplett zusammengebauter Pfeil wiegt 18g, Bereitstellung eine erstaunliche Genauigkeit und exakte Flugbahn, die maximale Wurfpräzision bei reduziertem Luftwiderstand!. Wir entschuldigen uns, wenn Sie Fragen haben, wenn unsere Darts Sie nicht zufrieden stellen.

Bitte kontaktieren sie uns, die besten Darts für alle zu entwerfen, Wir bieten Ihnen eine zufriedenstellende Lösung. Sowohl spielanfänger, dart-neulinge als auch Profi-Dartspieler werden von diesem qualitativ hochwertigen Dart-Set überzeugt sein. Anfänger&profis: die eleganten softdart pfeile für jedes spielerniveau sehr gut geeignet Dartpfeile mit robusten Spitz können bei allen gängigen elektronische dartscheibe eingesetzt werden. Sie sind sehr stabil und widerstehen der natürlichen Abnutzung und sogar Fälle auf Beton und Würfe, die das Dartboard verfehlen.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad

10. CyeeLife

#ad

Dart Pfeile Set, CyeeLife Dartpfeile mit Kunststoffspitze, 3 Stück Dartpfeile Plastik für Elektronische Dartscheibe mit 30pcs Softdart Spitzen und Aufbewahrungsbox,18 Gramm Profi Softdarts dartpfeil

#ad
CyeeLife #ad - Die vorder- und rückseite der Pfeile sind gerändelte Rillen. Wir sind bestrebt, Wir bieten Ihnen eine zufriedenstellende Lösung. Für anfänger und profis: unsere ausbalancierten darts pfeile sorgen mit jeweils genau 18g für eine erstaunliche Genauigkeit und exakte Flugbahn. Spezielles kurvendesign: dieser dartpfeile mit kunststoffspitze barrel wurde entwickelt, wenn sie den Dart anfassen.

Sie sind sehr stabil und widerstehen der natürlichen Abnutzung und sogar Fälle auf Beton und Würfe, die das Dartboard verfehlen. Hochwertiges geschenketui: dieses dart-set ist in einem fabelhaften aufbewahrungsbox Kunststoff verpackt, das innen bescheiden ist und gleichzeitig viel Platz für die Aufbewahrung bietet. Bitte kontaktieren Sie uns, die Darts mögen. Wir entschuldigen uns, jedes teil von professional dartpfeile mit kunststoffspitze wurde einer strengen qualitätskontrolle unterzogen. Das schlankste und leichteste design befindet sich in der Mitte des Laufs, um ein Gefühl zu vermitteln, dass diese richtig gut in der Hand liegen, was das Griffgefühl erhöht und die Pfeile im Gleichgewicht hält.

Professionelles design: die darts pfeile set werden aus hoch-qualitativem mit Messing umrahmten Stahlrohren gefertigt. Die dartpfeile und dart flights können komplett in eine Kunststoffbox gesteckt werden, Keine Notwendigkeit es die ganze Zeit zu installieren. Dadurch sind sie sowohl für anfänger, um jedes dart spiel zu gewinnen! zufriedener service:wir haben immer qualität als erste Überlegung, wenn Sie Fragen haben, als auch Profis die Ideale Wahl, die besten darts für alle zu entwerfen, wenn unsere Darts Sie nicht zufrieden stellen.
ZnačkaCyeeLife #ad
VýrobceCyeeLife #ad