Top 10 Vergrößerungslampe mit Licht – Čtecí lupy

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Bresser

#ad

Bresser LED lupa – lupa se svorkou, teplota barvy 5000 K, 2násobné zvětšení 4 dioptrie

#ad
Bresser #ad - Rozsah dodávky: stolní lupa se svorkou, síťová zástrčka, návod k obsluze. Perfektní také jako stolní lampa, s 84 bílými led pro jasné osvětlení, s krytem čočky pro ochranu před prachem a slunečním zářením, teplota barvy: 5000 k, napájení: síťová zástrčka.

Rozměry: 400 x 200 x 250 mm / hmotnost: 3264 g. Průměr čočky 175 mm pro velké zorné pole, zvětšení: 4 dioptrie 2násobné, jednoduché a přesné umístění díky 3 kloubům na otočném rameni. Pomůcka pro vidění a stolní lampa v jednom – díky velmi velkému vzhledu LED stolní lupy s 2násobným zvětšením a silným osvětlením budete mít vše v hobby i profesi pevně na očích.
ZnačkaBresser #ad
VýrobceBresser #ad
Výška9.84
Délka15.75
Hmotnost8.82
Šířka7.87
Číslo dílu4007922001784
Modelka7398730
Záruka2 roky záruka výrobce.

2. kinkaocio

#ad

řemeslo, makulární degenerace, 30× 10× skládací lupa na čtení s 18 LED světlem, stolní lupa pro seniory, knihy, klenotnictví, stmívatelná velká skleněná ruční lupa, mince, Lupa se světlem a stojanem

#ad
kinkaocio #ad - Praktický skládací design: led lupa je ergonomicky tvarovaná, lehká, skládací a snadno se drží. Vícenásobné použití: tato lupa na čtení je napájena 3 bateriemi aaa nejsou součástí dodávky a dodává se s malým hadříkem. Je také dobrou volbou pro většinu lidí se špatným zrakem nebo postižením.

30násobné výkonné zvětšení: tato lupa je vybavena 30násobným a 10násobným zvětšením a poskytuje ultračistý výhled při čtení drobných výtisků nebo detailů. Zrakově postižení uživatelé mohou číst text jakékoli velikosti. Vhodné také pro sběratele mincí, aby si ověřili detaily. Je ideální pro starší lidi ke čtení knih, klenotníky nebo umělecké řemeslníky, novin a dopisních známek. Tato funkce je obzvláště užitečná pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí/krátkozrakostí, starší osoby nebo osoby se zrakovým postižením, kteří potřebují jasný výhled.

Je vhodná i pro osoby s makulární degenerací nebo dalekozrakostí. Děti mohou pomocí lupy pozorovat hmyz a rostliny a objevovat přírodu. Lze ji použít také jako přenosnou lupu při čtení nebo jako stojací lampu při práci na blízko. Lze ji postavit jako stolní lampu na stůl nebo použít jako lupu na psací stůl.
Značkakinkaocio #ad
Výrobcekinkaocio #ad
Výška0.04
Délka9.25
Šířka3.94
Číslo díluFDJ-White
ModelkaFDJ-White

3. Delixike

#ad

Delixike 3× lupa s USB svorkou, lupa s LED pro kutily, lampa s klipem na denní světlo se světlem, hobby, šití, čtení

#ad
Delixike #ad - 3× optická čočkanaše lupy se světlem pro snímky zblízka mají 3násobné zvětšení s lupou pravého dioptrického skla o šířce 3, 93 palce. Ideální pro neomezené použití. Baterie není nutné vyměňovat. Stolní lampa 2 v 1 a lupa lupa se světlem pro dvojí použití, precizní práci, tisk, stroje, zahradní práce, elektroniku atd.

Led světla jsou obklopena, čočky mohou dostat větší rozsah záření a již není místní jas. A údržbu, vyřezávání, hobby a ruční práce, identifikaci šperků, záplatování, pájení, ideální pro čtení, také jako lampa na psací stůl. Průhledný design stínidla vám umožňuje zobrazit jas jasněji než jiná matovaná stínidla. Trail trail surpoids fixe l'objectif etassure la stabilité, vous permettant d'ajuster l'angle à volonté. Usb provoz pro pohodlí tato lupa se 170 cm dlouhým usb kabelem se jednoduše připojí ke zdroji proudu, nástěnnému adaptéru nebo počítači, pokud potřebujete LED světla.

Ve svém krytu činí celková šířka 5 palců, což stačí k tomu, abyste při práci viděli plné zorné pole. Vous pouvez juster la Direction de la lupe en fonction de vos besoins. La lupe sur ravail support pour rapprochen. 28 kusů světlých led světel naše lupa se světlem má 4, 5 w led světla jsou zabudována do 28 ks světelných korálků.
ZnačkaDelixike #ad
VýrobceShen zhen de li xi ke ke ji you xian gong si #ad
Výška3.27
Délka11.02
Šířka5.67
Číslo díluAB-85
ModelkaAB-85

4. GOI

#ad

8-fache Vergrößerung, einstellbare Schwenkarm-Lampe für Arbeit,Lesen,Hobbys, 10 instellbare Helligkeiten,2-in-1 LED Lupe mit Licht und Ständer, Lupenleuchte mit Tischfuß & Klemme, 3 Farbmodi

#ad
GOI #ad - Es ist auch ein ausgezeichnetes Geschenk für Menschen mit Sehbehinderung. Sie können die tischklemme auch an jeder Oberfläche als Lampenklemme befestigen. Die einfache installation erfordert keine Werkzeuge, was nicht nur Platz spart, sondern auch Ihre Hände leicht befreit. Der geringe stromverbrauch erhöht die lebensdauer der Glühbirne und dient Ihnen lange Zeit, ohne Schwindel zu verursachen oder Ihre Brille bei längerem Gebrauch zu beschädigen.

Die basis kann als Schreibtischlampe verwendet werden und bewegt oder kippt nicht. Sie ist speziell für menschen konzipiert, maniküre zu machen, effizienter zu arbeiten, zu nähen, die lange Zeit eng arbeiten müssen oder visuelle Unterstützung benötigen. Es hilft ihnen, zu reparieren, zu schnitzen, kleine Wörter leichter zu lesen/ansehen, zu designen, usw. Superb lupe mit lichtdiese lupenlampe mit licht ist mit drei farbmodi ausgestattet: weißes, warmes und gelbes Licht.

Kundenservice nach dem verkaufgoi achtet auf die qualitätsprüfung jedes Teils und jeder Funktion und bietet freundlichen Kundenservice mit Qualitätsgarantie. Die helligkeit ist gesättigt, ohne zu flimmern und bietet Ihnen eine komfortable Lese- und Arbeitsumgebung. Der helligkeitsknopf kann einfach zwischen 10% und 100% eingestellt werden. Augenpflege schreibtischlampediese schreibtischlampe verwendet 72 hochwertige led-leuchten, um ein gleichmäßiges und weiches Licht mit einer großen Bestrahlungsfläche zu bieten.
ZnačkaGOI #ad
VýrobceGOI #ad
Výška3.54
Délka11.81
Šířka7.87
Číslo dílubox032-2
Modelkabox032-2

5. DUDSOEHO

#ad

čtení, Dobíjecí 5násobná zvětšovací lampa na psací stůl, stmívatelná ruční dotyková lupa s 28dílným LED světlem pro práci, ruční práce – černá, šití, stmívatelná lupa se světlem a stojanem, hobby

#ad
DUDSOEHO #ad - Optická skleněná čočka: toto optické 110mm sklo s 5násobným zvětšením má 28dílná led světla. Perfektní pro jednoduché navlékání jehel. Můžete nastavit jas od 0 % do 100 %. Může vám pomoci dokonale dokončit opravu elektronických výrobků, křížovému stehu, takže si nemusíte dělat starosti s malými díly.

Dobíjecí lithiová baterie s velkou kapacitou lithiová baterie 2000 mah s velkou kapacitou. Světla mi dovolují vidět skutečné barvy. ". Díky zesílení ošetření dosahuje tvrdost 6h, což zajišťuje lepší odolnost proti oděru a efektivně zabraňuje poškrábání čočky. Při náhlém výpadku proudu vám může lupa DUDSOEHO pomoci najít světlo. Plně nabité led světlo může vydržet cca 2 – 3 hodiny. Vybaveno 5násobnou lupou. A nachází se v blízkosti objektivu, která jsou výkonná a mají dlouhou životnost. Iroké spektrum použití spotřebitelé jej milují řemeslníci a nadšenci k šití, výrobě šperků, jehlových hrotů, svařování, malování, tkaní, vyšívání a údržbářské elektronice.

Nastavitelný husí krk a stabilní podstavec lampa s lupou má 30 cm dlouhý husí krk, malování, který se ohýbá v každém směru, takže jej můžete umístit přesně tak, zpracování dřeva, a poté uvolníte ruce, jak ho potřebujete, řemeslné a pájecí projekty a profesionální použití. Dotykové nastavitelné led světlo světlo používá dotykový spínač, lupa je vybavena 28 led světly na husím krku, lze jej jednoduše zapnout a vypnout, dlouze stiskněte dotykový spínač, který je pohodlnější než tlačítkový spínač.
ZnačkaDUDSOEHO #ad
VýrobceJiujiangshi nannan keji youxiangongsi #ad
Hmotnost4.1
Číslo díluBLACK- Little Lamp-E
ModelkaBLACK- Little Lamp-E

6. BEIGAON

#ad

Kutilství, lupa 3 barevné režimy, hobby, stolní lupa s LED osvětlením pro čtení pro seniory, Beigaon Lupa se světlem a stojanem, lupa, 3násobné zvětšení, malování, šití

#ad
BEIGAON #ad - Funkce paměti vám pomůže zachovat naposledy použitý barevný režim a nastavení jasu, která vám poskytne uspokojivé osvětlení. Praktičtější stolní lupa s led osvětlením design 2 v 1 stolní lampy a lupy je intimnější a praktický. Barva světla lze nastavit na teplé, když lampu příště zapnete.

Husí krk můžete ohnout v každém směru, abyste mohli lupu umístit a stolní lampa se nepřeklopí. A pokud máte dotazy, kontaktujte nás přímo přes platformu Amazon. Lupa pro volné ruce a vážená základnaflexibilní husí hrdlo s lupou má čtvercový, polstrovaný podstavec a 15" dlouhý husí krk. S vysokým rozlišením, ergonomickým designem, je pohodlný pro oči a je vhodný pro ruční práce, nehalací, opravy, šití, malování, modelování a čtení pro starší lidi a jiné úzké práce.

Beigaon je vždy tady a u vás. 8 dioptrií 3násobné zvětšenílampa s lupou s podstavcem má čočku z pravého optického skla o průměru 10, 5 cm pro 3násobné zvětšení. Perfektní dárek pro seniory, rodinu, tak i pro jemnou práci, jako je čtení novin, přátele a partnery!. Vychutnejte si nyní svou objednávku! Tak máte volné ruce a nemusíte už držet lupu. Lze jej použít jak pro každodenní osvětlení, časopisů a kutilství.
ZnačkaBEIGAON #ad
VýrobceBEIGAON #ad
Výška1.57
Délka12.6
Hmotnost3.53
Šířka8.27
Číslo díluML-2
ModelkaML-2

7. Nomiou

#ad

3 pomocná ramena osvětlená lupa na čtení, 3× zvětšení, hobby, Lupa se světlem a svorkou, čtení, šití, pomocná lupa s denním světlem, se světlem s 28 stmívatelnými LED

#ad
Nomiou #ad - Osvětlený jas s 6 různými tloušťkami: přírodní světlo s 6 stupni jasu, aby splnilo vaše různé požadavky na světlo v různých prostředích. Vysoce kvalitní stolní kovová svorka z hliníku, není snadné se třást a nezabírá prostor. Nemusíte přejít. Umístěte jej jednoduše na místo, powerbanky, která podporují usb přípojku, není nutná žádná baterie, funguje s většinou zařízení, USB nabíječka atd.

Nastavitelný husí krk 2 flexibilní pomocná ramena : "třetí ruka s lupou" toto pomocné ruční pájení má 2 flexibilní ruce, na lůžkovém prkně psacího stolu, snadno umístíte tam, která nepoškodí povrch nábytku a snadno a stabilně umístěná na pracovním stole, kde chcete. Spínač se nastavuje na kabelu, které je pohodlné pro kontrolu. 3 x led multifunkční lupenové světlo: naše brýle s lupou se světlem pro těsnou práci jsou 3násobné, 5 w led světla jsou zabudována do 28 kusů perel, zvětšující se o šířku pravého dioptrického skla o šířce 3, 93 palce.

Lampa je perfektní pro čtení, malování, opravy elektroniky, výrobu šperků nebo pro profesionální použití. Pohodlnější usb napájení usb napájení, jako jsou notebooky, pokud potřebujete nastavit světlo. 4, optická skleněná čočka perfektně snižuje únavu očí a nabízí vám skvělé prostředí pro čtení a práci. 100% spokojená světelná lupapřizpůsobíme také adaptér, přinášíme vám více zkušeností při online učení a opravách desek plošných spojů atd. Osvětlená lupa se hodí pro každodenní čtení, zhodnocení hodnoty šperků, opravy elektronických součástek, zvětšení mapy, živé video, šití, ruční výšivky atd.
ZnačkaNomiou #ad
VýrobceNomiou #ad
Číslo dílufdjgjpl-021
Modelkafdjgjpl-021

8. TERYJN

#ad

3 režimy osvětlení lupa se 42 LED světly 10stupňová stmívatelná lupa pro práci, Lupa se světlem a stojanem – 3 × 8 W lampičky s nastavitelnou svorkou, čtení – černá

#ad
TERYJN #ad - 3 teploty barev a 10 stupňů jasu: naše lupa je vybavena 42 energeticky úspornými led světly. Klipová základna s protiskluzovou podložkou pevně uchopí každý povrch, je lehký a stabilní, nepoškrábe povrch, neklouže, snadno se setře s ní dobře zvládne práci a zlepšují efektivitu.

Iroké použití : upínací lupa 2 v 1 může splnit požadavky různých hobby a pro pájení desek tištěných spojů, diamantová malba, oprav elektronických výrobků, zdobení nehtů a ruční výšivky, montážních desek, ocenění šperků atd. Napájení přes usb: tato lampa na lupy s podstavcem je dodávána s kabelem 150 cm a usb portem, powerbankami, napájecími zdroji, který je vhodný pro většinu přístrojů, které podporují USB připojení.4460 cm dlouhý husí krk lze flexibilně nastavit o 360° na požadovanou výšku a polohu. Zároveň má lupa se světlem a stojanem 3 režimy osvětlení bílé světlo, teplé bílé světlo, teplé světlo, které lze podle potřeby zvolit pro lepší ochranu vašich očí.

Můžete vytvořit spojení s počítači, powerbankami a dalším. Síťový spínač lupy se světlem a stojanem se nachází na síťovém kabelu pro pohodlné a rychlé zapnutí a vypnutí. 3násobné zvětšení: lupa se světlem používá 3násobnou optickou vysoce výkonnou skleněnou čočku, díky které je váš pohled jasnější. Lupa s lepidlem je vyrobena z materiálu odolného proti poškrábání, 36" objektiv stačí k tomu, který dokáže dobře chránit čočku.
ZnačkaTERYJN #ad
VýrobceTERYJN #ad
Hmotnost0.99
Číslo dílu003
Modelkalupe-01

9. WEDO

#ad

Výklopná čočka, Wedo 2717654 světelná lupa Swing-It plast, 3násobné zvětšení, 0 x 1,3 cm, 2 x 5, stříbrná, automatické LED světlo 11, vč. baterií

#ad
WEDO #ad - Rozměry cca 4, 8 cm velká plastová čočka se 3násobně zvětšuje, 8 × 3, plochý kryt s matovaným plastovým povrchem padne snadno a příjemně do ruky. Rozměry: cca 11, 0 x 1, 3 cm, hmotnost: 52 g, 2 x 5, dodávka vč. Wedo světelná lupa swing-it s 3násobným zvětšením, stříbrná. 2 x 3v cr2016 baterií na atraktivní SB kartě. Očka těchto elegantních lup se skrývá v ochranném plastovém krytu a lze ji snadno vyklopit ze strany krytu. Extra jasné bílé led světlo se přitom automaticky zapne a po otočení zpět opět zhasne.
ZnačkaWEDO #ad
VýrobceWerner Dorsch GmbH #ad
Výška0.51
Délka4.41
Hmotnost0.13
Šířka1.97
Číslo dílu2717654
Modelka2717654
Záruka24 měsíců.

10. ELV

#ad

ELV LED svítidlo s lupičkou, 2,25násobné zvětšení, 730 lumenů

#ad
ELV #ad - Lupa z pravého skla, 2, ø 150 mm, 25násobné zvětšení 5 dioptrií. Příkon pouze 10 w – cca o 60 % nižší spotřeba energie ve srovnání se srovnatelným lupičkovým světlem s 22W zářivkovým kroužkem. Bezúdržbový a stabilní systém pružin – žádné nežádoucí pokles hlavy lupy. Dlouhá životnost led: až 20 000 provozních hodin vydrží cca 22 let při provozu 2, 5 h denně. Jasné, bílé led pracovní světlo 6500 K, 60 LED.
ZnačkaELV #ad
VýrobceELV #ad
Číslo dílu.
Modelka.