Top 10 Zahnfee Kostüm – Kostýmové peleríny, pláště, vesty a křídla pro dospělé

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Orgoue

#ad

Karneval, kostým party, Tinkerbell kostým víla křídla Tinkerbell křídla pro dospělé, Orgoue Víla křídla, křídla víla s elfskými ušimi a vílou hůlkou pro halloweenský kostým, dámy děti

#ad
Orgoue #ad - Elastické pásky zajišťují, elfí uši: 10 x 9 cm. Vhodné pro mnoho příležitostí – tato živá a pestrá víla křídla jsou měkká, oslavy s přestrojením, narozeniny, perfektní na Halloween, pohodlná a krásná, Vánoce, festivaly nebo jako fotografické rekvizity pro mnoho veselých fotografií.

Dámský kostým tinkerbell – obsahuje 1 křídlo víly, motýlů nebo andělů, 1 pár elfských uší a 1 hvězdnou tyč. Jednoduché nasazení dvěma elastickými pásky na ramenou, víla tyč: 34 cm, že andělská křídla tak snadno nespadnou. Křídla víly mají velmi pěkný efekt přechodu barev a vypadají skvěle na vás. Jsou opakovaně použitelné pro jiné festivaly převleků. Díky speciálnímu designu budete vypadat jinak a vytvoří jedinečnou atmosféru. Ideální dárek – víla křídla jsou vyrobena z organzy, elfí uší a krásné kouzelné hůlky, která se při různých světelných podmínkách různě třpytí.

Můžete jej darovat svým dcerám, rodinným příslušníkům jako překvapivý halloweenský kostým. Stabilní poutka umožňují ohýbat křídla, a díky tomu jsou silná a flexibilní. Kostýmová sada se skládá z víly, přátelům, stejně jako elf s magií. Vysoce kvalitní materiály dámského kostýmu – vílí křídla vyrobená z organzy jsou lehká, aniž by se zlomila, stálobarevná a znovu použitelná. Při nošení se nebudete cítit těžce.
ZnačkaOrgoue #ad
VýrobceOrgoue #ad
Výška0.04
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo díluSBLDPP02
ModelkaSBLDPP02
ZárukaKeine Gewährleistungserklärung

2. DAZZTIME

#ad

Svítící křídla víly pro dámy, masopust, motýlí křídla s LED vílou a kouzelnou hůlkou LED, víla křídla, tématickou party, svítící LED víla, na karneval, narozeninovou party

#ad
DAZZTIME #ad - Vílí křídla děti: tato osvětlená motýlí křídla mohou uspokojit dětské pohádkové sny, a když si nasadíte tato led světla s vílami, které si můžete vzít do pohádky, budou vypadat jako skuteční elfové v lese nebo princezny na zámku, díky čemuž vypadají magicky a tajemněji a zanechají na svých vzpomínkách na růst více sladkých fantazií.

Nádherné barvy se odrážejí v různých světlech. Děti se tak cítí jako skutečné víly z lesa a mají ještě více sladkých vzpomínek na své dětství. Vhodné pro různé příležitosti: naše živá a krásná víla křídla, karneval, přestrojení, kostýmu, silvestr, kostýmové party atd. Hodí se perfektně k oblékání, cosplay, tanec, narozeninovou oslavu, korunka pro Halloween, Nový rok, vílové tyče, maškarní plášť, hraní rolí nebo jednoduše jen na hraní. Kvalitní materiál: třpytivá křídla jsou vyrobena z kvalitní organzy, která je odolná proti stárnutí a vyblednutí, nikoli ze síťoviny, pohodlná a s dlouhou životností.

Motýlí křídla s led světly se v noci třpytí a dívka, která má třpytivá motýlí křídla, bude nejkrásnější motýlí vílou v noci. Krásná motýlí víla v noci: svítící víla křídla jsou vybavena knoflíkovými bateriemi, které jsou bezpečné a spolehlivé. Sada led dívčích motýlkových křídel obsahuje 1 kus svítící víly, všechny jsou vybaveny knoflíkovými bateriemi, tanec, 1 kus svítící víly, kostýmy, 1 kus svítící kouzelné hůlky, předstírání hraní nebo hry, tyto živé a pestré led sady motýlkových křídel jsou perfektní pro oblékání, dívky s třpytivými motýlími křídly budou nejkrásnějšími motýlími víly v noci.
ZnačkaDAZZTIME #ad
VýrobceToouse #ad
Číslo dílu001

3. BUZIFU

#ad

Vhodné pro karneval, víla, kostým, víly, křídla, dámský, třpytivá andělská křídla, bílé křídla, Halloween, foto, BUZIFU Víla křídla pro dospělé, křídla princezny, motýlí křídla, víla, cosplay

#ad
BUZIFU #ad - Díky průsvitnému materiálu jsou křídla velmi lehká. Je také příjemný na nošení nebo na dotek pokožky. Jedinečná trojkřídlá motýlí křídla motýlí křídla mají tvar 3 křídel. Může upoutat pozornost mnoha lidí. Pohodlné a lehké pro děti motýlová křídla jsou s hmotností méně než 80 g velmi lehká, je to perfektní dárek pro ni, pohodlně se hodí na ramena vašeho dítěte jako batoh, když ho budete nosit celý den! Darujte své malé princezně celý den zábavy, což je velmi lehké i pro malé děti, jsou ale mnohem lehčí než batoh.

Noste jej, kostýmové show, školní představení nebo jako doplněk pro květinové dívky na svatbách. Snadno se nosí, sedí bezpečně přes ramena a při běhání nebo tanci tak snadno nespadá. Ideální kostým pro pohádkové party rafinované oblečení je nutností pro pohádkovou party, vaše záda jsou jako pravá křídla a rozzáří vás na večírku, splňte své pohádkové sny. Kromě toho se perfektně hodí jako outfit na večírky, taneční představení, a pokud chcete vypadat skvěle na večírku, pak jsou naše křídla s bílými motýly perfektní volbou pro vás.

Pokud jste vy nebo vaše dcera milovníkem motýlů, která jej tvaruje a zesiluje, což je realistické a vypadá velmi pěkně. Ve srovnání s běžnými látkami má organza magický efekt přechodu, krásné barevné třpytky se odrážejí díky různému osvětlení, je velmi kvalitní. Vnější kroužek křídel je vytvořen s pevnou kovovou hranou, která přijde na zem. Blikající organza s efektem přechodu motýlí křídla jsou z kvalitní organzové látky.
ZnačkaBUZIFU #ad
VýrobceBUZIFU #ad

4. Lovesmile

#ad

Lovesmile Dámský kostým víly, kostým pro dospělé, křídla pro dámy, Velikonoce, bílá křídla, vánoce,, víly křídla, víly, vhodné pro karneval, Halloween, narozeniny, víla křídla pro dospělé, víly

#ad
Lovesmile #ad - Má magický efekt blesku a magický efekt přechodu barev, rozšířená velikost: 48 x 60 cm, hodí se na ramena většiny dívek, křídla víla jsou vybavena nastavitelnými ramenními popruhy, když se odráží v různých světlech. Víly, karneval, jevištní vystoupení, narozeninové oslavy, vhodná pro každou příležitost: halloween, maškarní akce, maškarní pláště, dámská křídla, fotografické rekvizity, Silvestr atd.

Exkluzivní dárek: víla křídla pro dospělé, který vám dodá jedinečný vzhled. Víla křídla pro děti perfektní dárek pro vaši malou princeznu, speciální design, dobrá dekorace na party jako Halloween, jako motýl, přináší vám radost a dobrou náladu, maškarní party, učiní vás šarmantnější a módnější. Kosti uprostřed křídel jsou spojeny plstí, který je měkký, se dvěma gumovými pásky na ramenou, aby vytvořily tvar motýla, stříbřitě a lesklý, pohodlný a krásný.

Dámský kostým víla: tento kostým motýlí víly pro dospělé je exkluzivní s motýlími křídlovými vzory, příjemně se nosí a andělská křídla nespadnou. Vysoce kvalitní materiál: dámský kostým víly je vyroben z průsvitné organzové látky, lze ji dlouho používat, snadno se nerozbije, robustní a s dlouhou životností, nestárne a nevybledne, křídla víly pro dospělé s dlouhou životností, bezpečná a spolehlivá, která je lehká, měkká a příjemná na nošení. Perfektní velikost: víly kostým pro dospělé, ramenní popruhy lze přizpůsobit šířce ramen.
ZnačkaLovesmile #ad
VýrobceBolu #ad
Výška0.79
Délka3.94
Šířka3.94
Číslo díluPXS-100
ModelkaPXS-100
Záruka0

5. Silom

#ad

Dárek na party fialová, Víla křídla pro děti, motýlí křídla pro dospělé, Halloween, kostým, jiskřivá andělská křídla, Vánoce, převlek, dívky, ženy

#ad
Silom #ad - Organza má na křídlech magický efekt přechodu, který odráží brilantní barvy v různých světelných podmínkách. Dejte své malé princezně štěstí a dobrou náladu! Perfektní pro halloweenské oblékací party a zakrytí pláže, jako motýl. Hodí se pro většinu dětských a ženských ramen.

Každý pár křídel se dodává s barevně sladěnými gumovými pásky, takže si nemusíte dělat starosti, že při běhu nebo tanci spadne. Příslušenství pro party kostýmy: perfektní jako kostým na party nebo k převlékání, taneční party, jako kostým na taneční show nebo školní vystoupení nebo jako doplněk pro květinové dívky na svatbách. Vílící křídla: obdržíte 1 motýlí křídlo 38 cm × 48 cm, 1 pár kouzelných hůlek ve tvaru hvězdy 34 cm. Perfektní dárek: perfektní na halloween, líbánky, výročí, dárek k narozeninám, party a další.

Krásně navržené: vílí křídla jsou vyrobena z organzy, která je lehká a při nošení není těžká, což je perfektní pro dívky a ženy. Vysoce kvalitní materiály: robustní konstrukce třmenu umožňuje ohýbat motýlí křídla bez zlomení, které se bezpečně upevní na záda, díky čemuž jsou robustní a lehká. Jeho speciální design vám propůjčuje jedinečný vzhled a může vytvořit jedinečnou atmosféru.
ZnačkaSilom #ad
VýrobceSilom #ad
Výška0.39
Délka0.4
Šířka0.39
Číslo díluFairy Wings-12
ModelkaFairy Wings-12

6. Goenb

#ad

Svítící křídla pro děti, kostým pro dospělé, na Halloween, víla, klub, víla křídla pro dospělé, kostým víly, karneval, víla, hry na role, víla, Vánoce, masopust, dívky, Goenb Víla křídla LED, víla

#ad
Goenb #ad - Veselý dárek – každá dívka sní o tom, že se stane vílou princeznou s křídly. Univerzální použití – elipové křídlo dámské se hodí na halloweenské kostýmy s motýly pro děti, víly, karnevalový kostým pro dámy, COSPLAY, focení na pláži, večírky, taneční party, přestrojení, vánoce, jevištní show, karneval, masopustní kostým dívky, kostým Winx Club pro dospělé nebo jako fotografická rekvizita.

Kostým víly pro dívky z organzy lze ohýbat, aniž by se zlomil, a je stabilní a lehký. Díky skvělým dámským křídlům budete vyniknout na večírcích. Svítící křídla víly jsou upevněna plstí a dvěma elastickými pásky, velikost, takže si nemusíte dělat starosti, že se při běhání nebo tanci uvolní. Zelená víla jsou nejen lehká, ale také znovu použitelná. Třpytivé křídla – víla křídla pro dospělé jsou vyrobena z organzy a mají magický třpytivý efekt, který se odráží v různých světelných podmínkách.

Obsah produktu – obdržíte 1 svítící křídlo 60 cm x 48 cm, které je bezpečně drží na zádech, 1 pár hvězdicových tyčí 34 cm, která se hodí pro většinu dětí a ženských ramen. Design se 3 světly – led křídla jsou vybavena knoflíkovými bateriemi a řízenými vílami a mají 3 režimy blikajícího světla s řízeným křídlem, mezi kterými lze přepínat stisknutím tlačítka. Pokud nosíte svítící sadu fairy wings pro děti, tancovat v moři květin, můžete se proměnit v roztomilou vílu s křídly, abyste od svých přátel dostali četné komplimenty.
ZnačkaGoenb #ad
VýrobceGoenb #ad
Výška0.39
Délka23.62
Šířka18.9
Číslo díluSBLDPP03

7. Goenb

#ad

Halloween, masopustní kostým Fairy Wings pro karneval, víly, Goenb 2 ks víla křídla pro dospělé, narozeniny, Vánoce, víly křídla pro dospělé, hry na role Comic Con tematická party, křídla pro děti

#ad
Goenb #ad - Flash fairy wings – víly kostým pro dospělé děti je z organzy, může odrážet různé třpytky pod různými světly. Fairy wings jsou spojena plstí a dvěma elastickými koženými pásky, pokud spadne. VÍŘeČkovÁ kŘÍdka – obdržíte 2 víly křídel 60 cm × 48 cm, nemusíte si dělat starosti s běháním nebo tancováním, 2 páry hvězdné stěny 34 cm.

Při nesprávném nošení jsou ramenní popruhy na spodní straně malého motýla na přední straně vystaveny. Nošení - 1. Různé příležitosti – kostým víly křídel winx club dámský pro každou příležitost, halloween, fotografické rekvizity, příslušenství pro květinové dívky na vaší svatbě, jevištní vystoupení, maškarní představení, narozeninové oslavy.

Vílí křídla jsou měkká a opakovaně použitelná a lze je složit a hnětit, která má magický efekt blesku, nedeformuje se. Vynikající dárky – perfektní pro štěstí a dobrou náladu vaší malé princezně, abyste byli šarmantní a módní. Při správném nošení jsou malá křídla pod velkými křídly 2.
ZnačkaGoenb #ad
VýrobceGoenb #ad
Číslo díluSBLSZJLCB05
ModelkaSBLSZJLCB05

8. Takmor

#ad

Feen Flügel Damen Erwachsen Winx Club Kostüm Fairy Wings für Karneval Geburtstag Halloween Weihnachten Rollenspiele Comic Con Themed PartyWeiß, Takmor Feenflügel Erwachsene Feenflügel Kinder

#ad
Takmor #ad - Tragen- 1. Feenflügel-sie erhalten 1 feen flügel60cm*48cm, sie müssen sich nicht um das Laufen oder Tanzen sorgen, 1 Paar Star Wand 34cm. Fairy wings sind mit Filz und zwei elastischen Lederbändern verbunden, wenn es abfallen wird.

Wenn unsachgemäßem tragen, werden die Schulterriemen an der Unterseite des kleinen Schmetterlings auf der Vorderseite ausgesetzt sein. Verschiedene anlÄsse - feenflügel winx club kostüm damen für jede Gelegenheit, Zubehör für die Blumenmädchen in Ihrer Hochzeit, Bühnenauftritte, Maskerade, Foto-Requisiten, Halloween, Geburtstagsfeiern. Wenn richtig getragen, sind die kleinen flügel unter den großen Flügeln 2.

Feenflügel weich wiederverwendbar und kann gefaltet und geknetet werden, die einen magischen flash-effekt hat, wird nicht verformt werden. Exquisite geschenke- perfekt für ihre kleine prinzessin Glück und gute Laune zu geben, so dass Sie mehr charmant und Mode. Flash fairy wings- feen kostüm erwachsene kinder ist aus organza, kann verschiedenen schimmer unter verschiedenen licht reflektieren gebunden.
ZnačkaTakmor #ad
VýrobceTakmor #ad
Výška0.2
Délka23.62
Hmotnost0.3
Šířka18.9
Číslo dílu05
Modelka05
Záruka7days

9. Swiecedon

#ad

Vánoce, narozeniny, Halloween, křídla pro dospělé, hry na role Comic Con, Víla křídla dospělí, kostým pro dospělé, kostým pro dospělé, elfí víly, víla křídla děti křídla kostým s elfími ušima

#ad
Swiecedon #ad - Nastavitelná ramínka zajišťují, vhodná víla je dlouhá 13, 4". Sada kostýmů s motýly a vílatato sada s vílami křídla cosplay obsahuje 1 křídla s bílými motýly, 1 pár jedinečných elfských uší a 1 květinovou korunu. Kostým s vílami je vhodný jak pro dospělé, že zůstanou na svém místě, i když tancujete nebo běháte.

Buďte hedvábní a křídla z organzy mohou pod různými úhly světla odrážet magický efekt přechodu barev a nechat vás zářit na slunci nebo ve světle. Lesklý design vás na party upoutá pozornost. Vhodné pro všechny příležitostitřpytivá víla křídla pro dívky a dospělé. Vhodné pro děti a dospělé 38 x 48 cm, tak i pro děti, bez ohledu na to, jak jste starý. Měkké elfské uši z latexu, visící přímo na uchu, maskují se jako elfové, víly. Ideální dárek pro dívky a ženydarujte tato jemná motýlí křídla lidem, kteří milují cosplay, sestru, ideální dárek na halloween pro vaši dceru, přátele a rodinu.

Naše sada kostýmů elfských křídel se perfektně hodí pro halloweenské kostýmové party, fotografické rekvizity, maškarní akce, karnevaly, převleky, narozeninové oslavy, Nový rok, divadelní představení, maškarády atd. Taková krásná a jemná víla křídla realizují naše pohádkové sny. Naše sada vílových křídel vám pomůže realizovat vaše pohádkové sny a stát se středem pozornosti party.
ZnačkaSwiecedon #ad
VýrobceSwiecedon #ad

10. BUZIFU

#ad

BUZIFU Víla křídla děti motýlí křídla slonoví křídla třpytivá křidélka andělská křídla křídla princezny dospělí víly křídla s kouzelnou hůlkou pro dámy masopust nebo víly tématické party

#ad
BUZIFU #ad - Nošení je jako víla, díky nimž je tvárný a silný, která se dostane na zemi. Ať už se k narozeninám obléknete jako víla, jako princezna na na kostýmovou party nebo jako anděl na Halloween, svítí jiskřivým efektem, s touto kouzelnou hůlkou princezny budete vypadat krásněji, než byste to bez něj dělali.

Glitter fairy star wands: hvězdná tyč má nahoře tvar hvězdy a když je osvětlena, vaše dívka bude spokojená s malou princeznou a nejnápadnější osobou na vaší party. Elastické ramenní popruhy, ale je mnohem lehčí než batoh. Třpytivý motýl s krajkovým lemem: tvar tohoto křídla má tvar motýla. Ve srovnání s běžnými látkami má organza magický efekt přechodu, krásné barevné třpytky se odrážejí různým osvětlením, je velmi kvalitní. Blesknoucí se organza s průběhovým efektem: motýlí křídla jsou vyrobena z kvalitní organzy.

Nepocítíte žádnou zátěž, příjemné na nošení: naše motýlí křídla mají dva elastické pásky, což je velmi lehké i pro malé děti, pohodlně se hodí na vaše ramena dítěte jako batoh, které lze přizpůsobit vašim vlastním potřebám. Také se příjemně nosí nebo se dotýká pokožky. Motýlí křídla jsou velmi lehká s méně než 110 g, když ji nosí celý den! Pokud jste vy nebo vaše dcera milovníkem motýlů, musí to být perfektní oblékací křídla. Může upoutat pozornost mnoha lidí.
ZnačkaBUZIFU #ad
VýrobceBUZIFU #ad